Lenktyninkų mokykla „Wolf School“ sugrįžta: apie techniką, saugumą ir pinigus

Naujasis „Autoplius.lt Fast Lap“ sezonas prasideda nuo karčių mokslo šaknų. Kovo 26 dieną grįžta „Wolf School“ seminarai. Jie ne vienam automobilių sporto entuziastui turėtų atnešti saldžių vaisių, nes šiemet paskaitas skaitys ir užsienio specialistai.

Prieš dvejus metus vykęs seminaras sudomino daugiau nei porą šimtų iš visos Lietuvos. Garsiausi automobilių sporto vardai tada pasakojo apie mentalinį pasirengimą lenktynėms. Šiemet ryškiausios savo sričių žvaigždės pasakos apie techniką, saugumą ir pinigus. Pagal patikrintą praktiką seminaras bus sudarytas iš kelių dalių: tikslingas sportinio automobilio tobulinimas, maksimalaus saugumo užtikrinimas bei saugumo sprendimų įgyvendinimas Lietuvoje, teisingas tepalų pasirinkimas ir rėmėju paieškos.

Pirmąjį šių metų kursą pradės žmogus iš naujo išradęs dviratį – Domas Zinkevičius. Jis ne tik atsakingas už „Autoplius.lt Fast Lap“ dalyvių techninę drausmę, tačiau yra vienas iš sensacingo „Neematic“ elektrinio dviračio kūrėjų, o Lietuvoje jis vadinamas amortizatorių guru.

Savo kurse „Trumpiausias kelias į techninę sėkmę“ D. Zinkevičius pasakos apie sportinių automobilių techninį tobulinimą. Specialistas pabrėš, ką būtina patobulinti, kad automobilis važiuotų greičiau ir ko neverta daryti, kad būtų sutaupytas laikas ne tik trasoje, bet ir garaže.

11052409_10153228285612188_4206209325561686755_o-900x600

Antrąjį kursą „Saugumo komponentai: sumontuok ir naudok teisingai“ skaitys svečias iš užsienio Janas Phersonas. Jis atstovauja automobilių sporto saugumo įrangos prekės ženklą „Simpson Europe“. Specialistas pasakos apie būtiniausius saugumo atributus ir jų sistemas, kurios maksimaliai užtikrina saugų sportą

J. Phersonui padės Lietuvos automobilių sporto federacijos techninių reikalavimų komiteto pirmininkas Egidijus Janavičius. Sportinių automobilių technikas apžvelgs Lietuvoje veikiančius saugumo reikalavimus ir aspektus ir teisingą saugumo komponentų montavimą, mat šiuo klausimu mūsų sportininkams dar reikėtų pasitempti.

Sena lietuvių patarlė byloja: netepsi – nevažiuosi. Trečiajame kurse „Variklių alyva automobilių sporto pasaulyje“ klausytojai sužinos apie svarbiausius variklio skysčius. Platintojo „Autotrade“ specialistai Evaldas Spirikavičius ir Algirdas Seilius pasakos kaip nepasiklysti plačiame produktų pasaulyje ir kaip varikliui padėti laimėti lenktynes.

10339406_10153228284837188_6346839729441033547_o-900x600

 

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus kursas –  „Rėmėjų paieška ir darbas su jais arba kur  mano pinigai?“. Apie finansavimo galimybes  ir pritraukimą automobilių sporte kalbės  Mantas Matukaitis. Savo rinkodaros  gebėjimus jis demonstruoja vadovaudamas  „Volfas Engelman“ marketingo komandai.  Su lenktynių sportu M. Matukaitis susijęs nei daug nei mažai: vyras įkūrė ir lenktyniauja „Dynami:t Energy“ komandoje.

Tradiciškai dalyvavimas nemokamas, tačiau vietų skaičius ribojamas iki 200. Registracijos nuoroda bus paskelbta „Autoplius.lt Fast Lap“ feisbuko paskyroje pirmadienį po pietų. Paskaitos vyks šių metų Kovo 26 d, 10 valandą. ISM Vadybos ir ekonomikos Universitetas (Vilnius, Arklių g. 18) prisideda ne tik prie jaunųjų verslininkų, bet ir t švietimo, todėl skiria savo auditorijas . Nespėję užsiregistruoti ar neturintys galimybės dalyvauti neturėtų sielotis, nes greitu metu kursų vaizdo įrašai bus patalpinti internete.  Kviečiami visi: nuo praktikuojančių iki svajojančių, nuo mechanikų iki lenktynininkų.

 


Į viršų ↑
loading