LASF UŽUOJAUTA VIDMANTO ČIUTELĖS ŠEIMAI IR ARTIMIESIEMS

vidmantas ciutele

2015-08-04 d. mirė Vidmantas Čiutelė (1935-11-03) TSRS sporto meistras, automobilių sporto varžybų organizatorius, teisėjas.

Lietuvos automobilių sporto federacija nuoširdžiai užjaučia šeimą bei artimuosius skaudžią netekties valandą.

V. Čiutelės kūnas pašarvotas adresu: Perlojos g. 37, Kaunas (įvažiavimas iš Vaidoto g.)

Atsisveikinti su velioniu galima nuo 2015-08-05 11:00 val. iki 2015-08-06 d. 14:00 val.

Laidojimas vyks 2015-08-06 d. Kauno rajone, Karmėlavos kapinėse.

Čiutelė Vidmantas (1935-11-03)

1959 m. Lietuvoje atgimus automobilių sportui, sekančiais metais Kaune vyko TSRS auto ralio čempionatas, kuris sukėlė V. Čiutelės susidomėjimą automobilių sportu. V. Čiutelės iniciatyva buvo įkurta automobilių sporto sekcija, o vėliau ir auto klubas “Banga”, kurio steigėju ir pirmuoju pirmininku tapo V. Čiutelė.

Drauge su kitais entuziastais klubo vadovas organizavo vieninteles Lietuvoje tarpcechines auto ralio varžybas, kuriose gausiai dalyvavo gamyklos dirbantieji. Jose savo sportinį kelią pradėjo žinomi auto sporto meistrai K. ir A. Girdauskai, S. Brundza, S. Malinauskas, J. Sagatauskas, R. Jakučionis ir kiti.

1966 m. Vidmantas Čiutelė su Stasiu Malinausku TSRS ralio čempionate “Zaporožiečių” klasėje iškovojo antrąją vietą ir įvykdė sporto meistro normatyvą.

1974 m., įsikūrus Lietuvos automobilių draugijai, aktyvus visuomenininkas V. Čiutelė buvo išrinktas jos Kauno miesto Tarybos pirmininku. Taryba drauge su visuomenininkais, organizavo daug varžybų automėgėjams, tame tarpe ralius – “Kaunas”, “Kauno ruduo”, “Pergalė”, ir aukščiausio lygio ralį “Aplink Lietuvą”.

Per savo sportinės karjeros metus V. Čiutelė iškovojo nemažai pergalių Lietuvos, Pabaltijo bei TSRS varžybose, teko dalyvauti su tokiais žinomais sportininkais kaip V. Oleka, A. Kurdzikauskas, B. Balčiūnas, A. Riabčinskis, S. Brundza, K. Girdauskas, L. Potapčikas.

Nuo 1976 m. Vidmantas Čiutelė dirbo Lietuvos automobilininkų sąjungos vairavimo mokyklos “Auto-ABC” direktoriumi. Ne kartą buvo renkamas Lietuvos automobilininkų sąjungos, Lietuvos automobilių klubo valdybos nariu. Buvo Kauno automobilininkų klubo valdybos pirmininkas.

V.Čiutelė didelį dėmesį skyrė jaunimui, perduodamas jiems savo patirtį.


Į viršų ↑
loading