LASF UŽUOJAUTA REMIGIJAUS NEŠVYDŽIO ŠEIMAI IR ARTIMIESIEMS

remigijus nesvydis

2016 m. birželio 4 d. mirė Remigijus Nešvydis (1962-08-06) Lietuvos automobilių sporto meistras, daugkartinis Lietuvos autokroso ir rali kroso čempionatų etapų nugalėtojas ir prizininkas.

Lietuvos automobilių sporto federacija nuoširdžiai užjaučia šeimą bei artimuosius skaudžią netekties valandą.

Remigijus Nešvydis (1962-08-06)

Remigijus Nešvydis gimė 1962 m. rugpjūčio mėn. 6 d., buvo  ASK „Gralis“  komandos narys.  Praeityje važiavo už ASK „Vilkyčiai“. Buvo daugkartinis Lietuvos autokroso ir rali kroso čempionatų  etapų nugalėtojas ir prizininkas. 2013 m. buvo Baltijos šalių autokroso čempionato II vietos laimėtojas VAZ Classic  klasėje. Visą savo sportinę karjerą varžybose dalyvavo tik su VAZ -2101 automobiliais, savo gražiu važiavimu ir azartu žiūrovams sukeldamas daug teigiamų emocijų.  Remigijus gyvenime buvo labai draugiškas, šiltas žmogus. Labai mylėjo savo sportinius automobilius. Jie visada būdavo paruošti varžyboms – pagal visus techninius reikalavimus, tvarkingi, gražūs. Automobilių sportas jam buvo gyvenimo dalis. Tauragės ir Lietuvos autosporto gerbėjai neteko aktyvaus šio sporto propaguotojo.

Remigijus Nešvydis ilgai liks mūsų atmintyje. Jis gyveno autokrosu ir pabaigė savo prasmingą gyvenimą autokroso trasoje per pačias svarbiausias Lietuvoje autokroso varžybas – Europos autokroso čempionatą, važiuojant  kvalifikaciniame važiavime jam sustojo širdis.

Liūdėti liko  žmona ir dvi dukterys.

Remigijus Nešvydis pašarvotas didžiojoje salėje „Rimtijos“ laidojimo namuose, adresas: Prezidento g. 26A, Tauragė. Palaikai išnešami šį antradienį 06. 07d. 10.30val. Laidojamas Tauragės  Papušynės kapinėse.


Į viršų ↑
loading