LASF prezidentas pagerbė kadenciją baigusią Tarybą

Prieš kelias dienas Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) prezidento rinkimuose laimėjęs Romas Austinskas pirmuoju savo darbu pagerbė buvusią Tarybą bei ėmėsi federacijos vienijimo.

Pirmuoju savo darbu naujai išrinktas LASF prezidentas R. Austinskas pradėjo naują tradiciją ir pagerbė kadenciją baigusią Tarybą.

„Tiek automobilių sporte, tiek ir federacijoje yra susirinkę šio sporto entuziastai, daugelis jų dirba savanoriškai, neatlygintai, todėl natūralu, kad jie nusipelnė padėkos už padarytus darbus per keturis metus. Juk mes visi turime dirbti vieningai ir siekti bendrų tikslų – pakelti automobilių sporto lygį bei didinti šios sporto šakos žinomumą, o tai lengviausia padaryti, kai visi – tiek buvusi, tiek naujai išrinkta Taryba, dirbs kaip viena komanda, vienas kumštis“, – federacijos ateities viziją pristato R. Austinskas.

Kartu su padėkų įtekimu buvo pasveikintas ir kartingo federacijos prezidentas Ramūnas Savickas, kuris mini 50-tą jubiliejų. Po padėkų ceremonijos ir sveikinimų, buvusieji Tarybos nariai išreiškė pasitikėjimą nauju LASF prezidentu bei pristatė aktualiausius klausimus bei tęstinumo laukiančius darbus, kurių įgyvendinimui R. Austinskas ir jo komanda gali tikėtis visapusiškos buvusių Tarybos narių pagalbos ir paramos.

Primename, kad LASF viceprezidentais tapo Benediktas Vanagas ir Jonas Dereškevičius.

LASF Tarybą sudaro:

 LASF ralio komiteto pirmininkas – Maris Simson
LASF kroso komiteto pirmininkas – Kazimieras Gudžiūnas
LASF žiedo komiteto pirmininkas – Rimvydas Agurkis
LASF drift’o komiteto pirmininkas – Antanas Kyguolis
LASF drag‘o komiteto pirmininkas – Rolandas Šležas
LASF 4×4 komiteto pirmininkas – Gediminas Grigaitis
LASF kitų sporto šakų komiteto pirmininkas – Gintautas Firantas
LASF teisėjų komiteto pirmininkas – Šarūnas Liesis
LASF saugaus varžybų organizavimo komiteto pirmininkas – Remigijus Antanavičius
LASF techninių reikalavimų komiteto pirmininkas – Egidijus Janavičius
LASF senjorų komiteto pirmininkas – Evaldas Torrau


Į viršų ↑
loading