LASF PRATĘSĖ BENDRADARBIAVIMĄ SU DRAUDIMO BENDROVE „IF“, KURI TOLIAU RŪPINSIS MŪSŲ NARIŲ DRAUDIMU

LASF pratęsė bendradarbiavimą su draudimo bendrove ,,If”, kuri toliau rūpinsis mūsų narių draudimu.

Primename, kad nuo 2024-01-01 d. galite apdrausti:

1. Draudimu nuo nelaimingų atsitikimų sportininkus ir teisėjus, įsigydami draudimą per LASF, jums tereikia parašyti el.laišką lasf@lasf.lt su draudžiamojo asmens(-ų)  vardu, pavarde ir asmens kodu (jei moka už sportininkus/teisėjus juridinis asmuo, nurodyti rekvizitus) arba e-LASF sistemoje prie licencijos pasirinkti ,,draudimas per LASF” , o draudimo sertifikatas, po apmokėjimo, Jums bus įkeltas e-LASF sistemoje prie Jūsų licencijos. Atkreipkite dėmesį, kad draudimo įmokos kaina mažėja proporcingai trumpėjant draudžiamajam laikotarpiui  (12 mėn.-16 eur, 11 mėn.- 15 eur, 10 mėn.- 14 eur ir t.t.). Paprasta, greita ir patogu!

Draudimo pasiūlymas sportininkams ir tėisėjams

2. Civilinės atsakomybės draudimu renginiams (varžyboms) dėl kurio organizatoriai turi kreiptis tiesiogiai į If draudimą (kontaktai: +37061488110, oksana.auguniene@if.lt ).

3. Žiniasklaidos atstovų draudimas 

Dėl žiniasklaidos atstovų draudimo kreiptis el. paštu lasf@lasf.lt , draudimo sumos metams galioja tokios pat kaip sportininkams, draudimas mėnesiui kainuoja 5 eurus.

Kilus klausimams dėl draudimo sąlygų sportininkams ar teisėjams, kreipkitės lasf@lasf.lt arba tel. +37061546710, dėl civilinės atsakomybės draudimo renginiams (varžyboms), kreiptis nurodytais kontaktais: (tel.nr.: +37061488110, oksana.auguniene@if.lt ).

Linkime saugių varžybų!


Į viršų ↑
loading