LASF atstovai pasveikino F1 komandoje įsitvirtinusį lietuvį

Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) atstovai – prezidentas Romas Austinskas ir generalinė sekretorė Renata Burbulienė – rugpjūčio 11 d. susitiko su Andriumi Šerkšnu – lietuviu, jau 9 metus dirbančiu F1 „Sauber“ komandoje Šveicarijoje. A. Šerkšnui įteiktas LASF padėkos raštas už svarų indėlį į automobilių  sportą Lietuvoje ir už jos ribų bei medalis, skirtas Lietuvos automobilių sporto 85-mečiui paminėti.

A. Šerkšnas dirbti į F1 „Sauber“ komandą Šveicarijoje išvyko prieš 9-erius metus. Karjeros pradžioje jis buvo skyriaus, atsakingo už aerodinaminius elementus, vadovu, vėliau dirbo „Tesla motors“ aptarnavimo vadovu Šveicarijai, „Sauber“ prototipų skyriaus vadovu, o šuo metu yra atsakingas už kokybės kontrolę „Sauber“ komandoje.

Susitikimo metu Andrius pasakojo apie savo karjerą Šveicarijoje, kokių asmeninių bei profesinių savybių reikia, norint sėkmingai dirbti tokioje prestižinėje komandoje, bei kokius F1 naudojamus principus galima būtų pritaikyti Lietuvos automobilių sporte.

Džiaugiamės, kad lankydamasis Lietuvoje Andrius skyrė laiko pasidalinti savo patirtimi iš F1 „virtuvės“. Išsamiau šį pokalbį pristatysime artimiausiu metu.


Į viršų ↑
loading