Ketvirtadienį Kaune atidaryta „Simuliatorių Akademija“

Ketvirtadienį, sausio 4 dieną, Kaune įvyko oficialus „Simuliatorių Akademijos” atidarymas. Tai – jau trečioji „Simuliatorių Akademija” Lietuvoje: pirmoji jau kuris laikas veikia Vilniuje, o antroji – Klaipėdoje. Kaip teigė „Simuliatorių Akademijos” vadovas Laurynas Černeckas, tai – ilgai lauktas ir itin svarbus komandai etapas.

„Visiškai nauja kur kas patobulinta technika, poilsio erdvė, virtuvėlė – Kaune turime viską.” Įkūrėjų teigimu, čia puikiai laiką galės praleisti tiek profesionalūs lenktynininkai besitreniruodami, tiek lankytojai iš gatvės. Na, o paklausti apie darbo laiką, nusišypsoję atstovai teigia, kad visada.

Kaip teigė Lietuvos automobilių sporto federacijos prezidentas Romas Austinskas, „Labai džiugu, kad puikios ir perspektyvios idėjos auga bei plečiasi, o Lietuvos automobilių sporto federacija yra šių naujovių dalimi. Sveikinu jauną, ambicingą ir veiklią „Simuliatorių akademijos“ komandą. Tai, ką jūs darote – naujas žingsnis automobilių sporte. Tikiu, kad būtent šiose patalpose užauginsite nemažai žinomų sportininkų, kurie taps Europos ar pasaulio čempionais. Linkiu energijos, darbų pasiskirstymo ir atsakingo požiūrio į kiekvieną čia ateinantį. Sėkmės darbuose!”.

Nuotraukos autorius  – Egidijus Babelis.


Į viršų ↑
loading