Karolio Raišio oranžinio BMW M3 ralyje nebus, žiūrovai išvys atsinaujinusį ekipažą

Karolis Raišys (V.Pilkausko nuotr.) (1)

Penktadienį startuoja penktas Lietuvos ralio čempionato etapas „300 Lakes Rally“ Zarasuose.  Šis ralis jau tapęs visų lenktynininkų vasaros tradicija ir būtent šiame etape galima pamatyti daugiausiai startuojančių čempionato dalyvių. Ne išimtis ir 2WD įskaitos čempionas Karolis Raišys, kuris varžybose startuos atsinaujinusioje komandoje – su kitu, bet puikiai pažįstamu šturmanu ir klasikinių automobilių dalinimosi platformą „Strada“ pristatančiu nauju BMW M3 dizainu.

Karolis Raišys (V.Pilkausko nuotr.) (2)

Kodėl nusprendei pakeisti visiems puikiai pažįstamą oranžinės spalvos derinį ant savo automobilio?

Gyvenime skiriu daug dėmesio automobiliams – sportiniams, klasikiniams ir visiems kitiems. Adrenalino pasikraunu ralyje, kur man sekasi susipažinti su įdomiais žmonėmis ir greitais lenktynininkais. Tuo tarpu klasikiniams automobiliams norėjau skirti kitą savo laisvalaikio dalį, tad su bičiuliais sukūrėme klasikinių automobilių dalinimosi platformą „Strada“. Joje kviečiame įdomių automobilių šeimininkus dalintis automobiliais, nuotykiais ir pasakojimais. Su šia kompanija gegužės 20 dieną su partneriais organizuojame „Uber Classic“ iniciatyvą, kurios metu pažindinsime vilniečius su klasikiniais automobiliais, gersim „Coffee Inn“ kavą, šnekučiuosimės ir dalinsimės istorijomis.

Ralyje norėjau suvienyti viska – sportą, klasikinius automobilius, visas iniciatyvas. Taigi labai natūraliai gimė noras oranžinę spalvą trumpam pamiršti ir skelbti žinią apie mūsų naują projektą „Strada“, kuriam balta spalva tinka puikiai.

Karolio Raišio naujasis BMW M3 bolido dizainas

Karoli, kaip atrodys tavo ekipažas šiame ralyje?

Į „Flameris Racing“ BMW M3 ekipažo šturmano kėdę sugrįžta geras bičiulis, mano pirmojo čempiono titulo bendraautorius šturmanas Vytautas Dusevičius. Su Vytautu esame puikiai pažįstami ir susigyvenę, tad tikiuosi išvystysime didelį greitį, ir, žinoma, sieksime podiumo, kaip jau esame įpratę matyti Zarasus podiumo rakursu.

 „300 Lakes Rally“ yra viena didesnių ralio švenčių Lietuvoje. Kaip pats asmeniškai vertinį šį ralio etapą?

Nors‚ „300 Lakes Rally“ yra vienas iš keleto LRČ etapų, tačiau jis yra išskirtinis savo grožiu, populiarumu tarp žiūrovų ir todėl yra labai svarbus kiekvienam greitam lenktynininkui. Ir renginys nestovi vietoje – šiais metais čia gausu naujovių. Nebus „Big jump“, kurį mėgome, bet bus daug kitų ingredientų gerai ralio šventei. Lenktynės čia mūsų ekipažui labai patinka ir jose mums neblogai sekasi – gal Zarasų kraštas yra pagamintas pagal mūsų BMW M3 filosofiją. O gal atvirkščiai.

Kas dar naujo „300 Lakes Rally“ trasų žemėlapyje?

Atkreipčiau dėmesį į naujus 6-ą, 7-ą ir 8-ą greičio ruožus, kurie vyks anksčiau šiame ralyje nematytais asfaltuotais keliais, todėl, mano nuomone, ten gali būti „karšta“ – žodžiai  „asfaltas“ ir „ralis“ Lietuvoje nėra dažnai vartojami drauge.Tik žiūrovams primygtinai siūlau rasti saugias stebėjimo vietas ir mėgautis greičiu, o kolegoms lenktynininkams palinkėsiu saugių startų ir, žinoma, kuo mažiau netikėtumų trasoje ir šalia jos.


Į viršų ↑
loading