Įspūdingai pasirodęs lietuvis laimėjo Mitjet International čempionatą Prancūzijoje

Šių metų Mitjet International lenktynių sezone vyko penki etapai, kuriuose lenktynininkas Povilas Jankavičius daugybę kartų lipo ant apdovanojimų pakylos, laimėjo sezono įskaitoje ir garsino Lietuvos vardą Europoje. Tai jau antroji lenktynininko P. Jankavičiaus Mitjet International čempionato taurė. Praėjusį savaitgalį Circuit Paul Ricard trasoje, Prancūzijoje, vyko finalinis etapas į kurį Povilas Jankavičius, atstovaujantis Arctic Energy komandą, atvyko turėdamas 6 taškų persvarą. Pirmose šio savaitgalio lenktynėse startavęs iš 6 vietos, Povilas iškart po starto išsiveržė į vietą. Įnirtingos kovos metu, dėl podiumo pozicijų, įpusėjus lenktynėms prarado pirmą poziciją, vėliau ir antrą, finišavo trečias.

Antros lenktynės buvo svarbiausios ir sudėtingiausios. Jos sprendė kas taps čempionato laimėtojas. Lenktynininkui P.Jankavičiui reikėjo atvažiuoti iš karto paskui savo konkurentą Sebastien Seveau #24, kad laimėtų 2020 sezono įskaitoje. Startavęs iš 3 pozicijos, iškart iššoko į 2 vietą. Vyko ilga, įspūdinga ir įnirtinga kova su Sebastien Seveau. Povilas finišavo antras, o Sebastien Seveau – ketvirtas. Tai buvo lemiama akimirka, atnešusi čempionato pergalę lietuvos lenktynininkui Povilui Jankavičiui.