Informacija dėl metinės žiniasklaidos atostovo akreditacijos

Metinė Lietuvos automobilių sporto federacijos (toliau LASF) media akreditacija tai LASF žiniasklaidos atstovams išduodamas leidimas dirbti visuose LASF renginiuose. Ši akreditacija yra išduodama vienam asmeniui, visam 2022 m. sezonui.

Akredituotiems asmenims bus išduotas metinis media akreditacijos pažymėjimas (plastikinė kortelė), ir „Media“ liemenės. Akreditacija, liemenė ir siuntimas kainuoja 35 eurus. Liemenės mokestis vienkartinis, sekančiais metais reikės prasitęsti tik akreditaciją.

Teikiant akreditacijos prašymą privaloma pateikti asmens draudimo polisą, kuris galiotų automobilių sporto varžybų ir treniruočių metu. Draudimo suma turi būti ne mažesnė nei vienas tūkstantis penki šimtai eurų (1500 EUR) ir turi apimti draudimą mirties, traumų bei neįgalumo atveju. Draudimas privalo galioti iki 2022 m. gruodžio 31 d. Draudimą galima įsigyti ir per LASF. Taip pat būtina pateikti nuotrauką media akreditacijai, nuotraukoje turi pilnai matytis veidas. Dėl informacijos kreiptis lasf@lasf.lt.

Dokumentai:


Į viršų ↑
loading