INFORMACIJA DĖL 2024 M. ŽINIASKLAIDOS AKREDITACIJŲ PRATĘSIMO

Gerbiami žiniasklaidos atstovai,

Persivertė metai ir net nepastebėsime kuomet prasidės naujas Lietuvos automobilių sporto sezonas, tad tam, kad nereiktų papildomo streso prieš varžybas, siūlome jau dabar atsinaujinti žiniasklaidos atstovų pažymėjimus.

Labai džiaugiamės, kad kasmet Jūsų skaičius dvigubėja ir prašome 2024 m. užpildyti šią formą:

Žiniasklaidos atstovo paraiškos forma

Ši akreditacija yra išduodama vienam asmeniui, visam 2024 m. sezonui.

Akredituotiems asmenims bus išduotas metinis media akreditacijos pažymėjimas (plastikinė kortelė), ir „Media“ liemenės. Akreditacija, liemenė ir siuntimas kainuoja 35 eurus. Liemenės mokestis vienkartinis, sekančiais metais reikės prasitęsti tik akreditaciją.

P.S. Turintiems liemenę iš praėjusių metų, licencijos kaina su siuntimu 15 eurų.

Teikiant akreditacijos prašymą, privaloma pateikti asmens draudimo polisą, kuris galiotų automobilių sporto varžybų ir treniruočių metu. Draudimo suma turi būti ne mažesnė nei vienas tūkstantis penki šimtai eurų (1500 EUR) ir turi apimti draudimą mirties, traumų bei neįgalumo atveju. Draudimas privalo galioti iki 2024 m. gruodžio 31 d. Draudimą galima įsigyti ir per LASF. Taip pat būtina pateikti nuotrauką media akreditacijai, nuotraukoje turi pilnai matytis veidas, bei pasirašytos media akreditavimo bei saugumo taisyklės.  

P.S. Draudimo polisui užsakyti būtinas Jūsų asmens kodas. Dėl draudimo kreiptis lasf@lasf.lt.

 


Į viršų ↑
loading