Gegužės 4 d. Estijoje startuos pirmasis „Baltic Time Attack Series“ etapas

„Auto 24 Ring“ trasoje Pernu (Estija) gegužės 4 d. įvyks pirmasis „Baltic Time Attack Series“ (BTAS) etapas. Šios varžybos yra skirtos dviejų kategorijų vairuotojams: tiems, kurie nori išbandyti save ir savo serijinius, įprastam eismui skirtus, automobilius, bei tiems profesionalams, kurie nori kuo geriau pasiruošti būsimoms sezono lenktynėms. Šių varžybų formatas suteikia galimybę žengti pirmuosius žingsnius į autosportą tiems žmonėms, kurie nori važinėti greičiau nei tai leidžia daryti eismo taisyklės gatvėse ir keliuose. Tuo pačiu BTAS yra rimtas iššūkis ir patyrusiems lenktynininkams, norintiems važiavimų metu savo rato įveikimo laiką pagerinti nors ir keliomis dešimtosiomis sekundės dalimis bei kuo optimaliau susireguliuoti  automobilį.

BTAS organizatorius Eduards Kalve: „Šis renginys buvo sugalvotas po diskusijų su autosporto entuziastais bei lenktynininkais, ieškančiais kažko naujo. 

Mes stengėmes surasti tokį formatą, kuris tenkintų abi puses: ir mėgėjus, ir profesionalus.Taigi jie dabar turi galimybę susitikti viename renginyje ir pasidžiaugti savo automobiliais saugioje aplinkoje. Tai pat mes suradome metodą kaip atsikratyti greičio ribotuvo serijiniam, įprastam eismui skirtam, automobiliui. Turint omenyje, kad kiekvienai naujai lenktynių serijai „įsivažiuoti“ reikia laiko, tikimės, kad kitame etape birželio 22 d. „Bikernieki“ trasoje (Ryga,Latvija) sulauksime maksimalaus leidžiamo dalyvių kiekio.“

Dalyvio tikslas šiame renginyje labai paprastas – įveikti greičiausią ratą. Tam pasiekti bus skirta 10 min. kvalifikacija bei dvi po 20 min. trukmės važiavimo sesijos. Taigi kiekvienas dalyvis trasoje praleis po 50 min.

Dalyviai skirstomi į 7 klases pagal automobilio tipą ir galingumą. Trys klasės yra skirtos „gatviniams“ automobiliams, dar trys – lenktyniniams. Septinta klasė – „Supercars“ – tai naujovė Baltijos šalyse, kuri taps šios renginio dalimi.

Šiuo momentu jau yra per 45 paraiškų dalyvauti šiame renginyje. Registracija dar atidaryta iki gegužės 3 d. vakaro.Taip pat busgalimybė išimtine tvarka užsiregistruoti jau „Auto 24 Ring“ trasoje. Dauguma užsiregistravusių dalyvių yra mėgėjai su serijiniais automobiliais, tačiau bus nemažai „Porsche“ bei kitų „Supercar“ klasės automobilių. Dar Įvyks „Lamborghini Huracan Super Trofeo“ debiutas Baltijos šalyse.

 

 

Daugiau informacijos apie renginį ir ir jo nuostatus rasite oficialioje interneto svetainėje www.timeattack.lv  bei socialiniame tinkle @baltictimeattack.


Į viršų ↑
loading