FIA WRC vadovė vertino trasas Lietuvoje ir Lenkijoje

Post
                  thumbnail

Tarptautinės automobilių asociacijos (FIA) Pasaulio ralio čempionato (WRC) vadovė Michele Mouton aplankė trasas Mikolaikose ir Druskininkuose prieš būsimą „LOTOS 71 Rally Poland“ WRC etapą.

Buvusi Pasaulio ralio vicečempionė ir keturių etapų nugalėtoja etapo trasas apžvelgė kartu su būsimų varžybų vadovu Jaroslaw Noworol ir VšĮ „Pasaulio ralio čempionatas Lietuvoje” direktoriumi Algiu Poteliūnu. Jie kartu apvažiavo visus greičio ruožus, kuriais birželio 26-29 dienomis skries geriausi pasaulio sportininkai.

Michele Mouton per dvi dienas trukusią apžvalgą, kurios metu vairavo Nissan Pathfinder, apvažiavo daugiau nei 350 kilometrų specialių greičo ruožų. Ji taip pat susipažino su išskirtiniais žvyriniais greičio ruožais Lietuvoje ir Lenkijoje, kuriais sportininkai važiuos penktadienį, birželio 27 dieną.

FIA WRC vadovė Michele Mouton puikiai įvertino greitus ir vingiuotus Lietuvos ir Lenkijos greičio ruožus, kuriuos už kelių mėnesių išbandys ir didžiausios Pasaulio ralio čempionato žvaigždės. Atsižvelgiant į vertingus Michele Mouton komentarus ir patarimus, bus padaryti ir atitinkami ralio maršruto patobulinimai bei korekcijos.


Į viršų ↑
loading