FIA Sporto konferencijoje Ženevoje – ir LASF atstovai

Šią savaitę Ženevoje vyksta penktoji kasmetinė Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) Sporto konferencija. Tarp 200 dalyvių iš 115 pasaulio šalių – ir Lietuvos automobilių sporto federacijos atstovai: generalinė sekretorė Renata Burbulienė ir projektų vadovas Tadas Vasiliauskas.

Šiais metais konferencijos tema – „Pažanga ir kryptis: kartu per pokyčių dešimtmetį“. Didžiausias dėmesys konferencijoje bus skiriamas apžvelgti pagrindinius dešimtmečio pokyčius automobilių sporte bei įvertinti, kuria kryptimi pasaulio autosporto federacijos judės toliau.

Kaip konferencijos atidarymo kalboje pažymėjo FIA prezidentas Jean Todt, pasauliui keičiantis beprecedenčiu greičiu,  automobilių sportas taip pat išgyvena svarbius pokyčius, kurie didžiąja dalimi susiję su tvaresniu gamtos išteklių vartojimu bei išsaugojimu. Ši tendencija aiškiai matoma ir FIA įdiegtuose naujuose reikalavimuose pasaulio, Formulės 1 čempionatų dalyviams, tokiose iniciatyvose kaip Formulė E (elektromobilių varžybos) ir pan. Hibridiniai automobiliai tarptautinėse varžybose FIA prezidento įsitikinimu – tolimesnė šių pokyčių tąsa.

Pagrindinis konferencijos tikslas – įgalinti jos dalyves, FIA nares, pritaikyti renginyje įgytas žinias savo šalyse. Tai įgyvendinti padės ne tik patirtimi besidalinsiantys gausybė pranešėjų, tarp kurių – žinomi sportininkai, inžinieriai, automobilių sporto vadybininkai, bet ir atvejų analizės, kurias dalyviai parsiveš namo ir galės naudoti kaip savotišką atskaitos tašką sprendžiant, kaip įveikti ateityje laukiančius autosporto iššūkius savo šalyse.

(FIA nuotrauka)


Į viršų ↑
loading