FIA NEZ regioninėje sporto konferencijoje – dėmesys glaudesniam tarpusavio bendradarbiavimui

Spalio 27-28 d. Stokholme, Švedijoje, vyko FIA Šiaurės Europos zonos (NEZ) regioninė sporto konferencija, kurioje aptarti regionui aktualiausi automobilių sporto klausimai. Renginyje Lietuvai atstovavo LASF Prezidentas Romas Austinskas, Generalinė sekretorė Renata Burbulienė ir projektų vadovas Tadas Vasiliauskas.

Kaip konferencijos atidarymo kalboje pažymėjo FIA prezidentas Jean Todt, vienas svarbiausių renginio tikslų – susirinkti įvairių šalių automobilių sporto atstovams vienoje vietoje ir pasidalinti savo patirtimi, įžvalgomis ir taip visiems kartu prisidėti prie automobilių sporto vystymosi.

Dėl šios priežasties įgyvendintas atnaujintas renginio formatas, kuriame daugiau vietos skirta dalyvių tarpusavio bendravimui, darbui specifikuotose darbo grupėse, kontaktų mezgimui. LASF Generalinės sekretorės Renatos Burbulienės teigimu, ši konferencija tapo puikia galimybe susitikti su kaimyninių valstybių autosporto federacijų atstovais, aptarti bendradarbiavimo galimybes, pasisemti patirties iš ilgametę patirtį turinčių ir naujoves nuolat diegiančių skandinavų, airių, vokiečių autosporto organizacijų.

Konferencijoje taip pat aptartos naujos Šiaurės Europos regionui (jam priskiriama ir Lietuva) aktualios tvarkos, licencijos, nauji saugumo reikalavimai. Nemažai dėmesio skirta ateities tendencijoms, tarp jų paminėta ir būtinybė atrasti sąlyčio taškus su vadinamosiomis „grass roots“ (sportininkų auginimo) iniciatyvomis ir elitiniu automobilių sportu. Konferencijoje dalyvavusios FIA NEZ narės iš FIA prezidento Jean Todt gavo atminimo dovanas.


Į viršų ↑
loading