ANTROSIOSE FIA MOTORSPORT ŽAIDYNĖSE LIETUVOS VARDĄ ATSTOVAUS DEVYNI SPORTININKAI

Automobilių sporto fanatikai savo kalendoriuje privalo pasižymėti spalio 26-30 dienas – Prancūzijoje, Paul Ricard Formulės-1 trasos komplekse vyks antrosios FIA Motorsport žaidynės. Šiemet jose dalyvaus ženkliai daugiau lietuvių nei pirmose! Išaugęs atstovų skaičius rodo, kad automobilių sporto lygis Lietuvoje kyla vis sparčiau ir kasmet tampame konkurencingesni Pasauliniu mastu.

Prieš tris metus Romoje vykusiose žaidynėse dalyvavo 6 disciplinų atstovai iš 49 valstybių, o 2022-aisiais vyks 18 disciplinų varžybos ir yra laukiama net 80 dalyvausiančių valstybių.

Lietuviai varžysis septyniose disciplinose

Automobilių sporto olimpiada vadinamose varžybose, lietuviai dalyvaus septyniose disciplinose. Digital kategorijoje varžysis Tauras Gudinavičius, Drifto – Bendiktas Čirba, Karting Sprint JR – Markas Šilkūnas, Karting Sprint SR – Adrijus Rimkevičius, Autoslalom – Vytis Pauliukonis ir Evelina Drilingienė, GT Sprint – Julius Adomavičius, GT – Eimantas Navikauskas ir Jonas Gelžinis.

Be jau minėtų disciplinų taip pat vyks Cross Car JR, Cross Car SR, F4, GT3 Endurance Cup, Historic rally, Karting Endurance, Karting Slalom, LMP3 Endurance Cup, Rally 2, Rally 4 ir TCR disciplinų varžybos.

Kiekvienos kategorijos laimėtojai bus apdovanoti aukso, sidabro bei bronzos medaliais, o taip pat bus vedama bendra visų šalių apdovanojimų įskaita.

LASF Prezidentas Egidijus Janavičius džiaugiasi suburta komanda: „Labai džiaugiuosi, kad į Marselį šiais metais išvyksta tokia gausi Lietuvos komanda. Ypatingai svarbu sudalyvauti ir Europai bei Pasauliui pristatyti mūsų šalį bei talentingus mūsų šalies sportininkus. Nemažiau svarbu – iškovoti prizines vietas ir esu tikras, kad Lietuvos sportininkams pavyks tai padaryti“.

Naujienas apie žaidynes pateiks media komanda

Kartu su sportininkais į Prancūziją vyks ir LASF media komanda, kuri nušvies renginį ir pateiks karščiausią informaciją.

Likus kiek daugiau nei mėnesiui iki žaidynių, automobilių sporto gerbėjus kviečiame sekti informaciją LASF Facebook puslapyje, instagram paskyroje bei youtube kanale, kur iš arčiau pristatysime kiekvieną discipliną bei jos atstovus, kurie papasakos apie pasiruošimo procesą bei keliamus tikslus.

Lietuviai dėvės „Tūta“ sukurtą aprangą

Oficiali Lietuvos automobilių sporto rinktinės aprangų gamintoja „Tūta“ sukūrė unikalaus dizaino aprangą Lietuvos delegacijai. Kompanija daugiau nei 30 metų daugiausia dėmesio skiria individualiems sprendimams, kad pagerintų sportininkų rezultatus ir savijautą. „Tūta“, kuri naudoja perdirbtas (recycled polyester) ir natūralias žaliavas (organinę medvilnę), tokiu būdu prisideda prie gamtos tausojimo. Rinktinė dėkoja „Tūta“ už išskirtinio dizaino ir kokybės aprangas, kurios neabejotinai išskirs lietuvius gausiame dalyvių būryje.

 

Žaidynių pristatymo video: https://youtu.be/eRq3mQT1goo

Daugiau informacijos apie pačias žaidynes rasite: www.fiamotorsportgames.com

Nemokami bilietai žiūrovams: https://www.fiamotorsportgames.com/marseille


Į viršų ↑
loading