FIA kartingo akademija Lietuvoje plečia veiklą

Post
                  thumbnail

Praėjusiais metais Lietuvoje debiutavo kartingo akademija. Rengiama kartu su Tarptautine Automobilių Sporto Federacija (FIA), Lietuvos Automobilių Sporto Federacija (LASF) bei Lietuvos Kartingo Federacija (LKF) ši akademija tapo itin sėkmingu projektu.

Kartingo akademijos nariai nuo pat pirmųjų Lietuvos čempionato etapų ėmė kovoti dėl prizinių vietų net dviejose klasėse – „Mini“ ir „Micro“.

Pirmasis sezonas buvo itin sėkmingas, akademijos rezultatais buvo patenkinti ir FIA atstovai. Dėl to šiemet priimtas sprendimas išplėsti Lietuvos kartingo akademijos veiklą.

Šiemet joje dalyvaus dvigubai daugiau – net 20 studentų. Visi jie bus atrenkami iš naujokų, t.y. iki šiol nedalyvavusių kartingo akademijoje vaikų.

„Mes buvome gerokai nustebinti, kai iš tarptautinės autosporto federacijos gavome tokius palankius vertinimus ir buvome patikinti, kad FIA pasiruošusi tęsti šį projektą“ – po susitikimo su FIA vadovais Paryžiuje džiaugėsi Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) viceprezidentas Darius Jonušis.

Šiais metais kartingo akademija taps kitokia – užsiėmimų metu bus kreipiamas didesnis dėmesys į lenktynių saugumą bei saugų lenktyniavimą trasoje. Šiemet akademijos dalyviams teks daugiau kreipti dėmesio į savo fizinę formą, su jais intensyviau dirbs psichologai – akademijos programa bus koreguojama taip, kad taptų kuo panašesnė į FIA rengiamą tarptautinės jaunųjų talentų akademijos programą.

Dar viena naujovė – šiemet bus surengta FIA kartingo akademija jau pažengusiems Lietuvos kartingo čempionato dalyviams. Į šiuos užsiėmimus bus kviečiami tik patys talentingiausi jaunieji Lietuvos lenktynininkai, kuriems bus surengta speciali itin intensyvi treniruočių ir įgūdžių tobulinimo programa.

„Šiais metais mes norime surengti kažką panašaus į FIA jaunųjų talentų akademiją. Šios akademijos kursą sėkmingai įveikė Jonas Gelžinis, šiemet tokį pat kursą praeis ir Ignas Gelžinis. Jau sutarėm su šiais dviem sportininkais, kad jie savo įgytą patirtį perduotų ir mūsų šalies jauniausiems lenktynininkams. Tai išties unikali proga gauti itin vertingas pamokas iš patyrusių sportininkų“ – sako D. Jonušis.

Tikimasi, kad šių metų kartingo akademijos veikla į itin azartišką sportą pritrauks dvi dešimtis naujų, dar nematytų Lietuvos čempionate veidų. Šiais metais bus surengtos net šešios akademijos sesijos, kuriose dalyvaus jaunuoliai nuo septynerių iki dvylikos metų.

„Kviečiame visus Lietuvos jaunuolius, neabejingus automobilių lenktynėms, registruotis internete kartingoakademija.lt ir dalyvauti šioje unikalioje programoje. Tai puiki proga pasisemti patirties iš geriausių Lietuvos specialistų“ – sako D. Jonušis.

Daugiau informacijos apie Lietuvos kartingo akademiją:

http://www.kartingoakademija.lt ; tel.: +370 5 2757985


Į viršų ↑
loading