Estijos ralio čempionas Egon Kaur lietuvius mokys ralio stenogramos

Lietuvos ralio lenktynininkai kitą savaitę rinksis Vilniuje „Comfort Hotel LT“, tačiau šįkart ne atsiimti apdovanojimų, o pasimokyti iš vieno greičiausių Estijos ralio lenktynininkų Egon Kauro. Šių metų prestižinį Saaremos ralį laimėjęs lenktynininkas lietuvių sportininkams papasakos apie tikslios ralio stenogramos sudarymo principus.

Renginio iniciatorius Vaidotas Žala neslėpė, kad seminarą E.Kauras sutiko pravesti geranoriškai ir didelio honoraro nepaprašė.

„Su Egonu dirbame jau kelis metus, esu uolus jo mokinys ir pasekėjas. Mūsų su broliu rezultatai trasose yra pavyzdys, kad savęs tobulinimas yra pigiausia ir geriausiai atsiperkanti investicija šiame sporte. Šiuo seminaru tikimės paskatinti ir kitus lenktynininkus skirti laiko savo įgūdžių tobulinimui. Estija klasikiniame ralyje yra labiausiai pažengusi iš Baltijos šalių, todėl būtų apmaudu nepasinaudoti šia patirtimi. Labai džiaugiuosi, kad E.Kauras sutiko pasidalinti savo žiniomis su lietuvių sportininkais“, – pasakojo V.Žala.

Egon Kauras lietuvių lenktynininkų įgūdžiais rūpinasi jau ne pirmus metus. Pirmasis jo mokinys Lietuvoje buvo Rokas Kvaraciejus, kuris jau po pirmosios treniruotės laimėjo „Halls Winter Rally“. Brolių Žalų ekipažas su estų sportininku treniruojasi nuo praėjusių metų ir šiais metais tapo Lietuvos ralio vicečempionais, laimėję paskutinius tris Lietuvos ralio čempionato etapus.

Vaidotas Žala į klausimą, ar nebijo, kad patobulėję kolegos ims lenkti trasoje, atsakė su šypsena: „Būtent to mes ir siekiame. Kuo daugiau konkurencijos, tuo labiau tai verčia visus pasitempti. Estai nuoširdžiai nusiminė, kai A.Lukyanukas nusprendė nebevažiuoti Estijos čempionate. Stiprūs konkurentai labai teigiamai veikia visų sportininkų tobulėjimą. Jei viskas pavyks teisingai, tikiuosi, kad ateityje pakviesime ir daugiau patyrusių ralio vilkų, kurie pasidalintų savo patirtimi.“

Seminaras vyks Vilniuje „Comfort Hotel LT“ konferencijų salėje gruodžio 8 d. 19 val. Renginio dalyviai kviečiami registruotis klubo „Ralio ratai‘ registracijos svetainėje adresu www.ralioratai.lt.

 


Į viršų ↑
loading