Dominykas Butvilas dėl techninių gedimų traukiasi iš „300 Lakes Rally“ kovos

Dar šią savaitę visus Lietuvos ralio gerbėjus Dominykas Butvilas nudžiugino naujiena apie būsimą startą Zarasų krašte vyksiančiame „300 Lakes Rally“. Vis dėlto, naujas automobilis iškrėtė sportininkui staigmeną ir po ilgų svarstymų D.Butvilo ir R.Vaitkevičiaus priimtas sprendimas nestartuoti viename populiariausių Lietuvos ralio varžybų.

„Kai turime gerų naujienų – džiugiai dalinamės jomis, bet ir blogų nuslėpti negalime. Tiesa yra tokia, kad šį savaitgalį startuosiančiame „300 Lakes Rally“ Zarasuose mūsų ekipažo sirgaliai neišvys. Nors ir varžyboms pradėjome ruoštis iš anksto, skyrėme tam pakankamai daug laiko ir dėmesio, vakar mašinos testavimo metu iškilo techninių problemų, po kurių teko priimti šį nelengvą sprendimą. Susirūpinusius galiu nuraminti – mašinos nesudaužėme, avarijos nepatyrėme,“ – naujieną pristato Dominykas Butvilas.

Dominykas Butvilas (J. Lengvino nuotr.)

Vis dėlto, sportinininkas žada ralio sirgaliams, kad jo ekipažą jie dar išvys trasoje. Tik ne šį savaitgalį. „Žinau ir džiaugiuosi, kad dar iki varžybų sulaukėme labai aktyvaus ralio sirgalių palaikymo. Mes vieni kitų nepamiršome. Jiems iškart galiu pasakyti, kad tai tikrai ne paskutinės ralio varžybos, ir, nors nesusitiksime šį savaitgalį, mes su Renatu Vaikevičiumi dar išbėgsime į ralio areną. Mūsų ketinimai visada rimti. Kai startuosiu, važiuosiu ir kausiuosi dėl pergalės, tą galiu pažadėti. Renginio organizatoriams linkiu sklandaus darbo, o dalyviams, konkurentams ir draugams – sėkmingo finišo, tegu nugali greičiausias.

Kai startuosiu, važiuosiu ir kausiuosi dėl pergalės, tą galiu pažadėti.“ – užtikrintai žada 2012 ir 2013 metų Lietuvos ralio čempionas.


Į viršų ↑
loading