Dėmesio, KEIČIASI LASF sportinio automobilio techninis pasas ir jo gavimo paraiška

Lietuvos automobilių sporto federacija  informuoja, kad buvo patvirtintas naujos formos ir turinio sportinio automobilio techninis pasas, kuris nuo šiol bus naudojamas. Naujasis pasas yra suderintas su VĮ “Regitra“ ir Valstybine kelių transporto inspekcija prie Susisiekimo ministerijos.

Naujasis techninis pasas atitinka FIA techniniam pasui keliamus reikalavimus. Naujajame techniniame pase įtraukiama svarbi informacija, kuri palengvina automobilių sporto varžybų teisėjų darbą, nustatant automobilio atitikimą techniniams reikalavimas. Naujajame techniniame pase yra galimybė pildyti automobilio istoriją – dalyvautos varžybos, avarijos, pažeidimai ir t.t.

Naujajame pase yra įtraukta konstrukcinių pakeitimų lentelė, kuri yra suderinta su Lietuvos techninės apžiūros įmonių asociacija, kuri palengvins techninės apžiūros kontrolierių darbą atliekant sportinių automobilių privalomąją techninę apžiūrą.

Naujajame Techniniame pase įtraukta informacija reikalinga sportinio automobilio registracijai, su Vį „Regitra“ priimtinais žymėjimais.

SVARBU! Pasikeitė ir sportinio automobilio techninio paso paraiška, kuri turi būti užpildoma ir pateikiama LASF Tarybos patvirtintiems Techniniams ekspertams. Išduoti senieji techniniai pasai galioja toliau.

Paraiška LASF sportinio automobilio techniniui pasui gauti ir atmintinėAtnaujinta 2016-03-24. 


Į viršų ↑
loading