Dėl prisidėjimo prie iniciatyvos Ukrainiečių vaikams

Lietuvos Respublikos Švietimo, Mokslo ir Sporto Ministerijos iniciatyva dalinamės dar viena gražia iniciatyva, kuria siekiama palengvinti nuo karo Ukrainoje pabėgusių vaikų savijautą Lietuvoje.

Kviečiame visus žmones turinčius kontaktų su nuo karo bėgančiais Ukrainos žmonėmis ir turinčiais mokyklinio amžiaus vaikų, pakviesti juos susijungti į facebook’o grupę – Ukrainos vaikai Lietuvoje / Українські діти y Литві. “Lietuvos tūkstantmečio vaikų” bendruomenė, jau nuo artėjančio šeštadienio organizuoja savaitgalio dienos stovyklas Ukrainos vaikams Lietuvoje. Draugausim, bendrausim, būsim kartu, mokysimės ir žaisim. Jau kitą šeštadienį, kovo 5 dieną. 12.00 valandą, visus, jau spėjusius atvykti į Lietuvą, kviečiame į Vilniaus mokytojų namus (Vilniaus g.39). Čia visus pasitiks Lietuvos tūkstantmečio vaikai, aktorius, režisierius Paulius Tamole , Lietuvos Eurovizijos dalyvis Vaidotas Valiukevičius – Shmookis (The Roop), istorikas, mokytojas Mindaugas Nefas , atlikėja ir kompozitorė Raminta Naujanytė Bjelle ir daugybė kitų įdomių žmonių. Draugausim, bendrausim, kalbėsim apie mūsų bendrą istoriją, žaisim, improvizuosim ir grosim, valgysim picas ir žiūrėsim kino filmus. Susitikinėsim ir laiką kartu leisim kiekvieną savaitgalį, pagal poreikį, didindami susitikimo erdves ir skleisdamiesi į kitus Lietuvos miestus.

 

Norintys prisijungti prie projekto savo veikla, resursais, galintys vertėjauti į ukrainiečių kalbą, rašykite Ukraina@tukstantmeciovaikai.lt

 


Į viršų ↑
loading