Dėl pagalbos nukentėjusiems nuo karo Ukrainoje

Gerbiami automobilių sporto bendruomenės nariai,

Šį XXI amžių, laikais, kuomet galime kalbėti apie tarptautines varžybas, glaudžius suverenių valstybių santykius, kuomet išlydime savo sportininkus į tarptautinius vandenis ir priimame svečius iš kitur, turime stabtelti suvokiant, kad šie modernūs laikai nėra tokie modernūs. Vyksta karas, tiesiogine to žodžio prasme ir tai toli gražu ne pabaiga. Nebūna svetimo skausmo ar, šiuo atveju, svetimo karo – viskas vyksta visai šalia. Mes, kaip Lietuvos tauta, kuri nekantriai laukia kovo 11-osios, minint atkurtą Lietuvos nepriklausomybę, turėtume suprasti, kokia svarbi laisvė šiandien Ukrainai. Jų pergalės siekis – nėra vienos valstybės siekis laimėti.
Kviečiame jus, jūsų artimuosius prisidėti prie pagalbos Ukrainai, nelikti abejingiems. Tam turime net kelis būdus, vienas jų – taip būtina finansinė pagalba.
BLUE/YELLOW
Banko sąskaita: LT17 7300 0101 4089 4869
Bankas: Swedbank
Gavėjas: VšĮ Mėlyna ir geltona
Mokėjimo paskirtis: PARAMA
Gali taip pat tapti pastoviu rėmėju per savo banką, nustatant kasmėnėsinį rėmimą (nuo 2 iki 10 EUR)
PAYPAL
info@foblueyellowukraineusa.org
PAYSERA
Paysera sąskaita: EVP5310001450732

Kitas būdas – pagalba bėgantiems nuo karo. Apie šias priemones plačiau pranešama atskirų savivaldybių internetiniuose puslapiuose: kviečiami visi, galintys pasiūlyti pagalbą patalpomis ir kitomis priemonėmis.
Kviečiami visi dalintis ir informacija, galinčia padėti Ukrainiečiams evakuotis.
Likime vieningi ir atsakingi: šalia karo, vykstančio Ukrainoje, nuolat vyksta ir informacinis karas. Kviečiame neleisti plisti Rusijos rėžimo paleistoms propagandinėms žinutėms. Informacija – be galo stiprus ginklas, kuris gali tiek griauti, tiek statyti.
#stipruskartu #slavaukraini


Į viršų ↑
loading