ATVIRAS, NEMOKAMAS RENGINYS „AUTO SPORTO TEISĖJO KARJEROS KELIO PERSPEKTYVOS“

Kviečiame tapti automobilių sporto bendruomenės dalimi jau šiandien. Nežinai nuo ko pradėti? Tai nemokamas seminaras „Auto sporto teisėjo karjeros kelio perspektyvos“ kaip tik Tau. Jei esi iniciatyvi, nesibaiminanti ekstremalių situacijų, dalį laisvalaikio galinti paskirti savanorystei asmenybė, siūlome unikalią galimybę artimiau susipažinti su auto-moto sporto užkulisiais ir savo srities ekspertų karjeros kelio vingrybių istorijomis. Sužinosi kokius pirmus žingsnius reikia žengti, kad įsilietum į draugišką ir linksmą teisėjų klubą, kiek jų iš viso yra Lietuvoje, kokios automobilių sporto šakos yra vystomos, kodėl kaip ir bet kurioje kritinėje situacijoje, autosporto teisėjui svarbiausia taisyklė yra visada galvoti apie saugumą, kodėl pieštukas yra svarbiau nei tušinukas ir dar daug kitokių įdomybių. Išgirsi šmaikščių istorijų iš kviestinių svečių, kurie pasidalins sukaupta asmeninę patirtimi ir patars.

Organizatorius: LASF teisėjų komisija

Vieta: Tvirtovės al. 35, Kaunas – Kauno technikos kolegija

Data: 2024 m. vasario 10 d. (šeštadienis)

Pradžia: 10.00 val., nuo 9. 30 val. registracija vietoje.

Trukmė:  3 val.

Renginio formatas: dviejų dalių seminaras – I d. bendrinės teisėjo veiklos pristatymas, II d. panelinė diskusija su kviestiniais svečiais.

Kaina: 0 Eur.

Tikslinė auditorija: studentai; vyresnių klasių moksleiviai; visi auto sporto entuziastai, kurie nėra turėję LASF teisėjo licencijos.

Išankstinė registracija internetu

 


Į viršų ↑
loading