Atsinaujino LASF „vairuojanti“ komanda

Post
                  thumbnail

Lietuvos automobilių sporto federacijoje (LASF) pasikeitimai – generalinio sekretoriaus pareigose Tomą Digaitį keičia Renata Burbulienė, o administracijos komandą papildė projektų vadovas Tadas Vasiliauskas.

Po šešerių metų sugrįžo į autosportą

3 mėnesius LASF generalinio sekretoriaus pareigas ėjusį Tomą Digaitį keičia LASF teisininkė Renata Burbulienė. Pasak federacijos prezidento Romo Austinsko, R. Burbulienė – savo srities profesionalė, kuri į automobilių sportą grįžta po šešerių metų pertraukos.

„Buvęs generalinis sekretorius, Tomas Digaitis, neatitiko federacijos lūkesčių, todėl jį keičia R. Burbulienė, kuri turi 11 metų teisinio darbo patirtį. Ji 2007 – 2009 m. kartu su manimi dirbo šioje federacijoje, todėl automobilių sporto niuansus žino labai gerai”, – naują generalinę sekretorę pristato LASF prezidentas.

R. Burbulienės teigimu, vienas pagrindinių atsinaujinusios LASF komandos tikslų – palengvinti federacijoje vykstančių procesų koordinavimą, įdiegiant IT valdymo sistemą, kuri pasitarnaus visai autosporto bendruomenei.

„2007-2009 m. dirbau LASF teisininke. Tuo metu didžiąją dalį dėmesio skyrėme LASF veiklą reglamentuojančių dokumentų kūrimui ir unifikavimui, atsižvelgiant į FIA rekomendacijas. Taip pat vyko ir daug teisminių procesų. Šiandien mūsų prioritetiniai tikslai yra įdiegti IT valdymo sistemą, kurioje vyktų visų LASF procesų administravimas, patogus tiek pareiškėjams: sportininkams, varžybų organizatoriams, tiek LASF administracijos darbuotojams bei komitetams, kitoms struktūroms. Sistema pradžioje bus orientuota į visų tipų licencijų išdavimą, jau buvome susitikę su programuotojais, aptarėme būsimus darbus. Sistemos diegimas būtinas, nes šiuo metu kenčiame nuo per didelio biurokratizmo, stabdančio federacijos progresą. IT sistemos įdiegimas padidintų federacijos darbo operatyvumą, būtume pasiekiami iš bet kurio pasaulio taško“, – tvirtina LASF generalinė sekretorė – teisininkė.

Dirbs su FIA projektais

Komandą taip pat papildė projektų vadovas. R. Burbulienės teigimu, LASF šią pareigybę įsteigė dar prieš keletą kadencijų, tačiau komandoje ne visada buvo projektų vadovo pareigas einantys specialistai. Ši pozicija federacijai reikalinga, nes kiekvienais metais vykdoma daug projektų, į kuriuos būtina maksimaliai susikoncentruoti.

LASF projektų vadovas Tadas Vasiliauskas karjerą projektų valdymo srityje pradėjo 2010 m., dirbdamas projektų specialistu valstybės biudžetinėje įstaigoje, vėliau buvo paskirtas projektų vadovu.

„Dirbdamas šiose pareigose įgijau įvairių projektų valdymo, finansavimo specifikos, metodikos žinių. Taip pat teko tiesiogiai valdyti ES ir kitus valstybinius projektus, kurių vertė virš 300 tūkst. eurų. Didžioji dalis šių projektų buvo skirti žmonių kvalifikaciniams gebėjimams didinti ir suteikti įvairią metodinę, techninę pagalbą. Kaip specialistui teko vertinti ne vieną dešimtį įvairių paramos paraiškų, kurios taip pat privertė gilintis į įvairias sritis“, – sako Tadas Vasiliauskas.

Artimiausi T. Vasiliausko tikslai – susipažinti ir perprasti visus federacijos darbą reglamentuojančius dokumentus, įsigilinti į automobilių sporto organizavimo ir vykdymo sistemą, rengti dokumentus ir paraiškas Tarptautinės automobilių sporto federacijos (FIA) inicijuojamuose projektuose.

„Šiuo metu mano veikla yra projektų teikimas, valdymas, administravimas, sporto šakų kuravimas ir analizė, tarptautinių sporto renginių, vykstančių Lietuvos teritorijoje, administravimas, darbas su Kultūros ir sporto departamentu, darbas su FIA teikiant paraiškas programoms, atstovavimas LASF įvairiose tarptautinėse institucijose, kitose federacijose pagal man suteiktus įgaliojimus. Taip pat neseniai pateikėme paraiškas dalyvauti „FIA Sport Grant Programme“ ir „FIA Road Safety Grant programme“ programose. Dabar laukiame atsakymo iš FIA. Paraiškas teikė viso pasaulio federacijos, todėl konkurencija yra labai didelė. Projektai pateikti siekiant įsigyti įvairias saugumo priemones varžybų teisėjams, teisėjų mokymams, teisėjų aprangai, taip pat renginio, skatinančio saugų elgesį kelyje, organizavimui“,– teigia T. Vasiliauskas.

Kaip teigia nauji LASF komandos nariai, jie su entuziazmu imasi naujų pareigų ir tikisi būti naudingi savo darbu ir žiniomis prisidėdami prie autosporto progreso.


Į viršų ↑
loading