Apdovanoti 2018 m. slalomo ir greituminio slalomo čempionai ir nugalėtojai

Praėjusį sekmadienį, lapkričio 11 d., Žalgirio arenoje, Kaune, įvyko 2018 m. Lietuvos slalomo ir „H2AUTO“ greituminio slalomo čempionato prizininkų metiniai apdovanojimai.

Šventę pradėjo Lietuvos automobilių sporto federacijos prezidentas Romas Austinskas tardamas sveikinimo žodį, kuriame pasidžiaugė čempionatų prizininkais ir organizatoriais, slalomo čempionate dalyvavusia Valkerių šeima, kurioje sportuoja tėvas ir du jo sūnūs, taip pat dėkojo sportininkų šeimoms, kurios palaiko šį sportą tiek morališkai, tiek finansiškai. LASF Prezidentas taip pat išreiškė ir įteikė padėką greituminio slalomo čempionato partneriams- automobilių savitarnos plovyklų tinklui „H2AUTO“.
Susirinkusiuosius taip pat sveikino LASF Kitų sporto šakų komiteto pirmininkas Silverijus Lapėnas pasidžiaugęs bendruomene, kuri padėjo ir palaikė priimant sprendimus viso sezono metu, taip pat pažymėjo, kad 2019 m. sezone laukia teigiami pokyčiai, kurie dar labiau bus patrauklesni dalyviams.

Už 2018 m. sezono slalomo ir greituminio slalomo čempionato organizavimą buvo įteiktos padėkos organizatoriams: ASK Marimotorai, Slalomo akademija, KTK autofanų klubas, Pakruojo ASK. Čempionatų dalyviai savo iniciatyva suorganizavo geriausio 2018 m. sezono etapo organizatoriaus rinkimus, kuriuose laimėjo Lietuvos „H2AUTO“ Greituminio slalomo čempionato etapas vykęs Druskininkuose, rugsėjo 15 d. Šio etapo organizatoriui Tadui Zdanavičiui ir jo komandai iš ASK „Marimotorai“ buvo įteikta taurė.

Čempionatų prizininkams taures, diplomus ir partnerių „H2AUTO“ dovanas įteikė LASF Prezidentas Romas Austinskas, Generalinė sekretorė Renata Burbulienė ir Kitų sporto šakų pirmininkas Silverijus Lapėnas.

2018 Lietuvos slalomo čempionato čempionų ir nugalėtojų sąrašas:

Klasė FWD:

  1. Klaudas Bučinskas
  2. Darius Šimkevičius
  3. Tomas Markelevičius

Klasė RWD:

  1. Tomas Benetis
  2. Robertas Valkeris
  3. Erikas Valkeris

Klasė AWD:

  1. Ovidijus Tylenis
  2. Milvydas Malinauskas
  3. Lukas Pečeliūnas

Klasė OC:

  1. Klaudas Bučinskas
  2. Robertas Valkeris
  3. Darius Šimkevičius

Klasė JAUNIŲ:

  1. Erikas Valkeris
  2. Lukas Nevulis
  3. Rimantas Valkeris

Komandinė įskaita:

  1. ASK Autorikona
  2. Slalomo Akademija
  3. Pakruojo ASK

 

2018 Lietuvos „H2AUTO“ greituminio slalomo čempionato čempionų ir nugalėtojų sąrašas:

Klasė SGC 1

  1. Mindaugas Šimkevičius
  2. Gintaras Mikalauskas
  3. Ovidijus Latoža

Klasė SGC 2

  1. Igoris Aleksejevič
  2. Tomas Kuzmarskas
  3. Vytautas Poškaitis

Klasė SGC 3

  1. Andrius Sinkevičius
  2. Gytis Stalerūnas
  3. Julius Povilauskas

Klasė SGC 4

  1. Justinas Kvaraciejus
  2. Audronis Gulbinas
  3. Lukas Pečeliūnas

Klasė OC

  1. Justinas Kvaraciejus
  2. Audronis Gulbinas
  3. Tomas Buškevičius

Komandinė:

  1. AG Racing
  2. KTK Racing division
  3. Blue Arrow Sport

Sveikiname visus čempionus ir prizininkus. Iki susitikimo 2019 metų sezone!


Į viršų ↑
loading