“300 LAKES RALLY” TĘSIA “NETRADICINIŲ FOTOSESIJŲ TRADICIJĄ”

Nuo pat savo pirmojo trijų šalių festivalio 2010 metais, “300 Lakes Rally” pasirinko būti vasariškai linksmu, žaismingu ir netradiciniu ralio renginiu. Išradingumas bei humoras atsispindi ir festivalio fotosesijose, kuriose jau dalyvavo ir Lietuvos ralio sportininkai – Vytautas Švedas, Regimantas Dermantas, Iveta Slaboševičiūtė, Kęstutis Būzius.

Fotosesijų herojai, jau įprasta, keliauja Zarasų apylinkėmis įvairiausiais būdais – valtimis, pėsčiomis, jachtomis. Tačiau visur kartu – vairuotojas ir šturmanas.

tomas_nenartovic4

Šiais metais prie video ir fotosesijos prisidėjo oficiali Škoda Auto Lietuva ralio komanda “Rimo Martin Sport”.

Video ir fotosesijos herojai, kurių vienas buvo ir komandos šturmanas, Ramūnas Šaučikovas, bandė suvaldyti laukinius Zarasų laukų mustangus, vaikščiojo bedugnės pakraščiu Zarasų kanjono apžvalgos balkone ir skrodė begalinių ežerų bangas sniego spalvos jachta. Savo šių metų kelionėse kiekvienas turėjo ir tam būtinus ralio atributus – vairą bei stenogramą.

tomas_nenartovic2

Organizatorių atstovė Neringa Simson papasakojo: “Mūsų renginys nėra verslo konferencija ar Seimo sesija. Norime, kad visą festivalį lydėtų gera nuotaika, humoras ir vasariškas lengvumas. Jau kažkada sutarėme, kad idėjas fotosesijai galvojame patys ir įtraukiame į tai sportininkus. Mūsų kolektyvas kiekvienais metais jau laukia šios išvykos ir pasiruošimo jai, nes ji įkvepia ir pagalvoti, ir pasijuokti, ir gerai praleisti laiką nuostabioje Zarasų regiono aplinkoje. “

“Rimo Martin Sport” komandos šturmanas irgi džiaugėsi išvyka, kurioje suspėjo sudalyvauti prieš patiriant traumą avarijos ralyje metu: “Mūsų komandoje humoras ir gera nuotaika atrodo niekada nesibaigia. Net sunkiausiomis komandai akimirkomis sugebame juokauti. O tai, su kokiu atsakingumu iš vienos pusės ir gaivumu iš kitos, savo šių metų “300 Lakes Rally” ruošia organizatoriai, mus tikrai įkvepia prisidėti ir palinkėti padaryti šiais metais linksmiausią visų laikų šio regiono šventę.”

tomas_nenartovic5

Video ir fotosesijos autoriai šiemet buvo Tomas Žekonis bei Tomas Nenartovič. Sesijos medžiaga bus panaudota ralio komunikacijoje bei renginio metu.

tomas_nenartovic1

Trijų šalių ralio festivalis “300 Lakes Rally” šiais metais vyks rugpjūčio 12-13 dienomis Zarasuose. Tai septintą kartą vykstantis renginys, apjungiantis tris kaimynines šalis – Latviją, Baltarusiją ir Lietuvą bei sukuriantis šventę ne tik sporto dalyviams ir fanams, bet apskritai vieną laukiamiausių vasaros švenčių visoms trims šalims. “300 Lakes Rally” yra ne kartą nominuotas bei apdovanotas įvairiais apdovanojimais – „Metų iniciatyva 2010“, „Sporto marketingo kampanija 2010“, „Sėkmingiausias Sporto Turizmo renginys 2011“ ir kt.

Šių metų sportinės festivalio dalies išskirtiniais elementais taps pirmą kartą vykstantys FIA “Baltic Rally Trophy” bei “King of Baltic Tarmac” apdovanojimai.

Nuoroda į video: https://www.youtube.com/watch?v=bnBu66lt8O8

 

 


Į viršų ↑
loading