Prasidėjo registracija į „Aurum 1006 km lenktynes“ 

Gruodžio 10-ąją VšĮ „Promo Events“ pradėjo dalyvių registraciją į didžiausiu automobilių sporto renginiu Baltijos šalyse tituluojamas „Aurum 1006 km lenktynes“, vyksiančias Palangoje 2021 metų liepos 14-17 dienomis.

Tai bus 22-osios pamečiui to paties organizatoriaus rengiamos prestižinės lenktynės, kurioms komandos pradeda rengtis vos nuplėšus pirmąjį naujųjų kalendoriaus lapelį, o kai kurios – dar anksčiau.

„Pagal ilgametę tradiciją dalyvių registraciją į šį maratoną pradedame apie gruodžio vidurį, prieš didžiąsias metų šventes, – sako pagrindinis renginio organizatorius, „Promo Events“ direktorius Darius Jonušis. – Priešventinis, o ir švenčių laikotarpis – puikiausia proga apmastyti kitų metų startus, pasiskambinti, pasitarti su kolegomis ir pradėti telkti komandas tradicinėms ilgų nuotolių lenktynėms Palangoje, kupinoms įvairių jas lydinčių renginių ir atrakcijų“.

Pasak D. Jonušio, praktika patvirtino, jog šiose lenktynėse sėkmė dažniausia aplanko ekipas, 1006 km maratonui pradėjusias ruoštis ne paskutinę dieną.

Į 22-ąsias „Aurum 1006 km lenktynes“ nuo šiandien, gruodžio 10 d., galima registruotis adresu : www.racing.lt/1006km , kaip jau įprasta, pateikiant pagrindinę, būtiniausią informaciją apie lenktynėse startuosiančią ekipą.

Ten rasite ir kitą, platesnę, jus dominančią informaciją apie lenktynes.  

O anksčiausiai dalyvio paraiškas atsiuntusiems organizatoriai žada didžiausias privilegijas, suteiksiančias galimybę rinktis patogiausias komandų lokacijos vietas renginio metu, specialią pagalbinę techniką ir daugelį kitų.

Lenktyniniai automobiliai sezono startams paprastai rengiami žiemą, o į žiedinių lenktynių trasas išvairuojami pavasarį.

Kad sportininkams neprailgtų tarpsezonis be vairo, verta užsukti kad ir į atnaujintą Plytinės kartodromą, kuriame yra visos galimybės karantino dienomis ne tik saugiai treniruotis, bet ir neprarasti įgūdžių, kartu pajusti daugelį didžiųjų lenktynių peripetijų ir kaskart užliejantį adrenalino pliūpsnį.

Kokybiškas tiek jaunųjų kartingo, tiek vyresnių sporto meistrų treniruotes padeda užtikrinti ir nauja švieslentė, įsigyta ir neseniai sumontuota laimėjus konkursą, bendrai finansuojamą valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis ir administruojamą Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Tad nuo šiol kiekvienas sportininkas, sukantis ratus trasoje, dideliame ekrane mato savo ir kolegų rezultatus ir čia pat juos analizuodamas gali koreguoti tolimesnę strategiją ir taktiką.

Pasak D. Jonušio, pirmieji šią naujovę išbandė ir teigiamai įvertino jaunieji kartingo meistrai.

„Aurum 1006 km lenktynių“ organizatorius tikisi, jog karščiausia besibaigiančių metų naujovė Plytinės kartodrome bus įdomi bei padės tobulėti ir jau gerokai ūgtelėjusiems sportininkams, besirengiantiems didžiajam sezono išbandymui Palangoje.    

Vytauto PILKAUSKO ir Arno STRUMILOS nuotraukos

„Aurum 1006 km lenktynių“ spaudos centras – Viešųjų ryšių agentūra „Visus Bonus“ 

El./paštas juozas.mazeikis@gmail.com

Tel.+370 612 93662


Į viršų ↑
loading