Lenktynių mėgėjus kviečia į profesionalias varžybas

Vakar, balandžio 4 dieną, oficialiai prasidėjo registracija į Kačerginės Nemuno žiede vyksiančias „Ring Challenge“ varžybas. Gegužės 6 dieną vasaros lenktynių sezoną atidarysiantis renginys į trasą kvies pradedančiuosius lenktynininkus ir siūlys itin daug važiavimo laiko už kiekvieną išleistą eurą.

Mėgėjams – profesionali trasa

„Ring Challenge“ dalyviams siūlys visą rimčiausių lenktynių infrastruktūrą: profesionali laiko matavimo įranga, profesionali teisėjų brigada, visą dieną budėsiančios saugos tarnybos šalia trasos ir oficialūs čempionų titulai metų pabaigoje, mat šis renginys – oficialus Lietuvos žiedinių lenktynių mėgėjų čempionatas. Dalyviai, priklausomai nuo patirties ir turimo automobilio paruošimo lygio galės varžytis laikui arba tiesiogiai dėl pozicijų. Pastarosiose galės dalyvauti tik saugos lankus turintys automobiliai, lenktynės jiems taps dar vienu laipteliu siekti aukštesnės kategorijos licencijos. Norint tapti aukštos prabos lenktynininku ir išmokti važiuoti labai greitai trasoje reikia sukti kilometrus. Profesionalai sako: kuo daugiau, tuo geriau. „Ring Challenge“ organizatoriai būtent tai ir siūlo dalyviams: vos už 50 eurų startinį mokestį jie profesionalią lenktynių infrastruktūrą turinčioje trasoje galės praleisti 1 val. 20 min.

„Savo renginyje mes norime auginti jaunus sportininkus. Mes jiems pakišime po kojomis laiptelį, leisiantį mėgėjams žengti žingsnį į profesionalų sportą“, – sakė organizatorė Ugnė Rukšėnaitė.

Prioritetas – pradedantieji

Komunikacija su pradedančiaisiais lenktynininkais, panašu, atsiperka. Nors oficialiai registracija į „Ring Challenge“ prasidėjo tik trečiadienį, tos pačios dienos popietę organizatoriai jau skaičiavo trečią dešimtį paraiškų į „Time Attack“ lenktynių laikui važiavimus ir daugiau nei tuziną į tiesiogines lenktynes. Labiausiai juos džiugino nauji, dar nematyti vardai.„Daugiausia užsiregistravo nauji žmonės. „Ring Challenge“ – jau ne pirmas mūsų renginys mėgėjams, tad tuos, kurie važiavo anksčiau, žinome. Labai džiaugiamės, kad dalyvių sąraše – naujos, dar negirdėtos pavardės. Žinoma, sulaukėme ir profesionalių sportininkų paraiškų, juos taip pat priimsime į varžybas, vietos čia užteks visiems, tik didesnį dėmesį ir savo pagalbą skirsime naujokams“, – pratęsė organizatorė. „Organizuodami „Ring Challenge“ vadovaujamės tokia pačia idėja, kokia kadaise vadovavosi „Fast Lap“ lenktynės. Tik jos iš šios idėjos išaugo, tapo per daug profesionalios. Mes norime užpildyti šią atsiradusią nišą ir pasiūlyti profesionaliai lenktynėms ruoštoje trasoje, kurioje bus profesionalūs teisėjai, profesionali laiko matavimo įranga, saugumo infrastruktūra, išbandyti savo jėgas mėgėjams“, – sakė renginį organizuojantis „Dynami:t Energy“ komandos lenktynininkas Mantas Matukaitis.

Gegužės 6 dieną Kačerginės Nemuno žiede „Ring Challenge“ organizatoriai lauks ne tik mėgėjų lenktynininkų, bet ir žmonių, kurių kraujyje teka nors viena promilė aukšto oktaninio skaičiaus benzino. Lankęsi „Trackday“ renginyje patvirtins: žiūrovams ši organizatorių komanda skiria didžiulį dėmesį.

Nedrįstantys savo automobiliu lėkti į trasą vairavimo įgūdžius galės pademonstruoti „Kauno technikos kolegijos“ lenktynių komandos prižiūrimoje slalomo trasoje. Arba sudalyvauti kontaktinėje kovoje „Fakin Race 200“ varžybose, kur dalyviai negailėdami drožia 200 eurų nekainuojančius automobilius. Ši lenktynių serija pirmą kartą atvyks į Kačerginės Nemuno žiedą.

 Egidijus Babelis

nuotrauka – Egidijaus Babelio


Į viršų ↑
loading