FIA pristato naują ralio R4 klasę ir homologuotą R4 įrangos komplektą.

Paskutiniame pasaulinės automobilių sporto tarybos susitikime Tarptautinė automobilių federacija (FIA) oficialiai paskelbė, kad nauja R4 ralio klasė startuos 2017 metų liepą. Palaikant visoms FIA narėms ši klasė bus remiama ir vystoma visose vietinėse ir nacionalinėse ralio varžybose.

FIA džiaugiasi galėdama pranešti, kad kompanija ORECA buvo pripažinta oficialia ir vienintele R4 įrangos komplektų tiekėja, ateinantiems trims sezonams.

R4 įrangos komplektas yra vienintelis FIA patvirtintas komponentų ir detalių rinkinys, kuris galės būti pritaikomas keliems automobilių tipams. Šios koncepcijos pagrindas yra suteikti galimybę regioniniame ir nacionaliniame lygyje varžytis daugiau automobilių ir svarbiausia, daug neinvestavus.

Į R4 įrangos komplektą įeina variklis ir visi jo komponentai, transmisija, ašys, stabdžių ir kuro sistemos, važiuoklės dalys. Taigi visi brangūs komponentai, dažnai reikalaujantys patobulinimų dėl saugumo, eksploatacijos ir patikimumo yra įtraukti į šią homologuotą įrangos komplektą ir yra nustatytos specifikacijos.

„Mūsų siekis buvo sukurti dar vieną nebrangų pasirinkimą ralio piramidėje ir pasiūlyti varžybų dalyviams aukšto saugumo lygio automobilį. Svarbu tai, kad įranga nekainuoja daug ir nereikia investuoti į įrangos tobulinimą. Taip pat varžybų dalyviai žinos, kad visi R4 automobiliai yra identiški, šioje kategorijoje turintys vienodas varžymosi sąlygas“, teigia FIA technikos direktorius Bernard Niclot.

Dėl įrangos įsigijimo ir kitų su įrangą susijusių klausimų kreipkitės el. paštu commercial_os@oreca.fr

Oficialus FIA pranešimas dėl R4 klasės ir įrangos komplekto (anglų kalba)

ORECA FIA R4 įrangos komplekto specifikacija ir aprašymas (anglų kalba).


Į viršų ↑
loading