„Autocross Testday Kupiškis 2021“ gegužės 1 d.

Gegužės 1 d. organizuojamų aukšto meistriškumo automobilių kroso treniruočių metu važiavimai vykdomi vadovaujantis 2021 m. Lietuvos automobilių kroso čempionato reglamentu.

Viename važiavime bus leidžiama po 5 automobilius. Vienam važiavimui skiriami 6 ratai, draudžiami kontaktai tarp treniruočių dalyvių. Visais atvejais treniruočių dalyviai privalo reaguoti į trasos teisėjų rodomas vėliavas, už vėliavų ir taisyklių nepaisymą dalyviai bus šalinami iš treniruotės.

Važiavimuose kėbuliniai automobiliai bus statomi su kėbuliniai automobiliais.

Rėminiai automobiliai bus statomi su rėminiais automobiliais.

Treniruočių metu bus testuojami nauji transponderiai, kurie bus naudojami 2021 m. Lietuvos automobilių kroso čempionate.

Treniruočių metu sportininkai, kurie siekia gauti nacionalinę D kategorijos licenciją, galės laikyti teorinių žinių egzaminą pas tarptautinės kategorijos teisėją Remigijų Bilevičių. Sportininkams, kurie neturi pakankamos varžybų praktikos, šios treniruotės bus užskaitomos kaip varžybų praktika.

Treniruotėje dalyvaujantys aukšto meistriškumo sportininkai turi turėti 2020 ir (ar) 2021 metų LASF arba kitos ASF išduotas metines M, E, D arba TARPTAUTINĖS kategorijos licencijas.

REGISTRACIJA Į TRENIRUOTĘ

Treniruotės kaina – 50 €.

Treniruotės mokestis mokamas:

AB Sweedbank

Atsiskaitomoji sąskaita – LT607300010130666803

Įmonės kodas 302722641

VŠĮ „Kupiškio auto-moto sportas

Mokėjimo paskirtis Treniruotės mokestis

Mokestį galima sumokėti grynais treniruotės vietoje.

Testų dienos programa (gegužės 1 d.):

 • Iki 09:30  atvykimas
 • 10:00 Dalyvių susirinkimas
 • 10:45 Treniruotės pradžia
 • 12:45 Pertrauka
 • 13:00 Sportininkų egzaminavimas (kam reikalinga)
 • 13:45 Simuliacinės treniruotės (bus naudojamos vėliavos)
 • 16:15 Treniruočių pabaiga

Oficialūs asmenys:

Treniruotės vadovas, organizatorius – Saulius Valiukas, tel. +370 612 20895, el. paštas sauliauspaslaugos@gmail.com

LASF atstovas – Remigijus Bilevičius

Informacija dėl Covid-19

 1. Sportininkai (kai nesportuoja), teisėjai, ir kitas aptarnaujantis personalas varžybų metu PRIVALO dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones, kurios priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną), nesiburti į didesnes, nei 2 asmenų grupes, ir privalo laikytis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo tarp asmenų ir (ar) jų grupių.
 2. Sportininkai ir visi kiti kiti asmenys turi vengti tiesioginio fizinio kontakto, išskyrus atvejus, kai dėl su saugumu susijusių priežasčių reikia suteikti pagalbą.
 3. Sportininkai ir juos lydintys asmenys privalo laikytis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimų „Dėl aukšto meistriškumo sporto varžybų ir pratybų organizavimo būtinų sąlygų“ (2020 m. gruodžio 17 d. sprendimas Nr. V-2932) ir tuo laikotarpiu galiojančių pakeitimų.
 4. Žiūrovai į trasą nebus įleidžiami.


Į viršų ↑
loading