2020 m. Lietuvos automobilių ralio kroso čempionato I etapas

Liepos 4-5 d., Latvijoje, Rygoje esančioje Bikernieki trasoje, vyks Lietuvos, Latvijos ir Baltijos šalių (NEZ) ralio-kroso čempionatų 1 etapas.

Liepos 4 d. vyks Latvijos ralio-kroso čempionato etapas; Lietuvos ralio-kroso čempionato Junior 1000 klasės važiavimai.

Liepos 5 d. vyks Lietuvos ralio-kroso čempionato, Baltijos šalių ralio-kroso čempionato etapai (kartu vyks Latvijos čempionato kelioms automobilių klasėms).

Varžybų dokumentai:

  1. Papildomi nuostatai
  2. Varžybų gidas
  3. Dalyvių registracija – Registruojantis į Lietuvos ralio-kroso čempionatą, klases žymėti tas, prie kurių yra žymėjimai „LT“, „LTRX“
  4. Dalyvių sąrašas

PASTABA! Sportininkai, norintys dalyvauti Lietuvos automobilių ralio-kroso čempionate turi užpildyti čempionato dalyvio paraišką bei pristatyti originalą į LASF. Paraiška: Čempionato dalyvio paraiška

Preliminari varžybų programa:

Friday, 03.07.2020

  • 15:00 Paddock opens
    16:00 – 20:00 Administrative checking
    16:00 – 20:00 Scrutineering
    23:00 Paddock closes

Saturday, 04.07.2020 (without spectators) (LRX) LRX: Super 1600, Touring, Xtreme, CK 650/250, Junior
1000.
 Support race: CK Xtreme Junior, CK 125, CK 85.

  • 06:00 Paddock opens
    07:00 – 09:00 Administrative checking
    07:00 – 09:00 Scrutineering
    08:50 – 09:50 Free practice – 3 laps
    10:00 1st Qualification Heat
    2nd Qualification Heat
    3rd Qualification Heat
    Semi Finals
    Finals
    17:00 Prize giving
    18:00 – 21:00 Administrative checking
    18:00 – 21:00 Scrutineering
    23:00 Paddock closes

Sunday, 05.07.2020 (with limited spectators) (NEZ BRX, LRX, LTRX) 

NEZ BRX: all classes.LRX: Open RX (together with NEZ
4WD), Lada RX, BMW RX 3000.LTRX: all classes (together
with NEZ BRX classes) Support race: Xtreme, CK 650/250,
CK 125, CK 85.

  • 06:00 Paddock opens
    07:00 – 08:00 Administrative Checking
    (Only with stewards decision)
    07:00 – 08:00 Scrutineering
    08:00 – 09:00 Free practice 3 laps
    (Only for NEZ BRX, LRX and LTRX classes)
    09:10 1st Qualification Heat
    2nd Qualification Heat
    3rd Qualification Heat
    Semi Finals
    Finals
    19:30 Prize giving

 

 
 


Į viršų ↑
loading