Trečias kartas nemeluoja: šio sezono „Dream 2 Drive“ čempionu tapo Edvinas Žadeikis

Lapkritį prasidėjusi Europos virtualių lenktynių čempionato „Dream2Drive“ atrankoje dalyvavo daugiau nei 1200 lenktynininkų iš visos Europos. Į pusfinalio lenktynių etapą pateko 100 greičiausių dalyvių, kur jie pirmąkart susitiko virtualiose trasose ir kovojo tarpusavyje. Po 6 lenktynių į finalą pateko 6 greičiausi lenktynininkai: Karolis Jovaiša, Edvinas Žadeikis, Kamil Pawlowski, Simonas Urbonas, Marcin Swiderek ir Domantas Varnys.

Liepą vykusiame finale visi dalyvių taškai buvo nubraukti ir kova dėl čempiono titulo prasidėjo iš naujo. Šįkart dalyviams nereikėjo važiuoti simuliatoriuje, nes viskas persikėlė į realybę. Šiaulių DRMC autodrome dalyviai turėjo įrodyti, kad yra greičiausi su su „Dream2Drive“ komandos kartingu ir automobiliu. Jau po pirmųjų bandymų klaipėdietis K. Jovaiša buvo nepavejamas tiek su kartingu, tiek su „VW Scirocco GT24“ ir apgynęs lyderio titulą pirmame finalo etape surinko daugiausiai taškų – 20.

Vis dėlto geras lenktynininkas nėra tik geras vairuotojas. Jis turi išlaikyti šaltą protą, kai automobilyje tvyro 60 laipsnių karštis ir reikia atlaikyti nuolatines apkrovas kūnui. Todėl antrus metus iš eilės „Dream2Drive“ čempionato dalyviai „Fitness For Race“ treniruočių bazėje buvo išbandomi fiziškai iš psichologiškai. Čia buvo tikrinama ne tik dalyvių reakcija ir balansas, bet ir tokie žemiški dalykai kaip atsispaudimai ir atsilenkimai. Būtent po šių bandymų pradėjo maišytis visos čempionato kortos.

Geriausiai fiziniuose testuose pasirodė lenkai M. Swiderek ir K. Pawlowski, o trečioje vietoje – E. Žadeikis. Toliau viskas priklausė tik nuo emocinio dalyvių įvertinimo, kurio metu buvo siekiama išsiaiškinti, ar pergalė lenktynių trasoje jiems yra prioritetas. Suskaičiavus visus finalo taškus „Dream2Drive“ organizatoriai liko nustebinti, nes K. Pawlowski ir E. Žadeikis surinko vienodą taškų skaičių.


Į viršų ↑
loading