Šiandien startuoja didžiausias virtualių lenktynių projektas pasaulyje. Dalyvaus ir lietuvis

Europos Le Mans Serijos dalyvis ir Azijos Le Mans Serijos „Metų naujokas“ lietuvis Gustas Grinbergas gavo vardinį kvietimą į VCO Pro Sim Series čempionatą, kuriame dalyvaus 44 geriausi pasaulio realūs ir 44 simuliatoriais lenktyniaujantys pilotai. Čempionatas startuoja lapkričio 18 dieną, o jo prizų fondą sudaro 50 000 JAV dolerių.

Max Verstappen, Timo Glock, Romain Grosjean, Rubens Barichello, Gustas Grinbergas. Tai tik keli pasaulyje žinomi pilotai, kurie varžysis vienoje trasoje. Lyderiu įvardijamas Maxas, turintis didžiausią iRacing reitingą iš realiose trasose lenktyniaujančių pilotų. Jo komandos draugas, simuliatorių profesionalas Maximilian Benecke taip pat pirmauja simuliatorių pilotų įskaitoje.

Garsių vardų šiame čempionate daugybė ir kurioje vietoje finiše  matysime lietuvį, prognozuoti labai sunku. Pagal iRacing reitingą Gusto ir norvego Tommy Østgaard duetas yra 19 vietoje iš 44, bet pilotai planuoja patekti į dešimtuką pirmosiose lenktynėse, kurios įvyks jau šiandien.

Iki šiol Gustas simuliatoriais lenktyniaudavo namuose. Turėjo profesionalius reikalavimus atitinkantį vairą bei pedalus. Tačiau nuo šios dienos virtualioms lenktynėms jis persikelia į „One Boys Story Racing Team“, kur taip pat yra šios bendruomenės treneris. Čia Gustas ruošia „Porsche“ vairuotojus realioms bei simuliatorių lenktynėms su naujausiais ir išmaniausiais simuliatoriais Lietuvoje, kurie įrengti „Ainava Auto – SPA“ centre.

„Susidomėjimas VCO čempionatu labai jaučiamas. Visi lenktynininkai turi vieną bendravimo kanalą. Matau, kad R. Grosjean nepatenkintas, kad kiti lenktynininkai per daug treniruojasi. T.Glock rašė, kad jam beveik valandą užtruko atnaujinti iRacing. Bet visiems sąlygos vienodos, todėl tikiuosi gerų rezultatų“,- sakė G.Grinbergas.

Geriausių pasaulio pilotų virtualias lenktynes galima bus stebėti šiandien nuo 21.00 valandos šiame kanale „Youtube“ kanale https://youtu.be/7T1EwxcwRLk Gusto Grinbergo transliaciją „Twitch“ platformoje matysite čia https://www.twitch.tv/gustasgrinbergas?fbclid=IwAR2E1isYec6wRly-KD5mNFawv_7VvGzJcrWyFByEnRL6P6uDQO6etH6mbdk

VCO Pro Sim Series čempionatą sudarys 8 etapai. Kurioje virtualioje trasoje lenktyniaus, pilotai sužinos tik likus 2 valandoms iki lenktynių pradžios. Pirmiausiai vyks „Fun“ lenktynės, kuriose dalyvaus tik profesionalūs lenktynininkai. Pagrindinės lenktynės truks 40 minučių. 20 minučių lenktyniaus profesionalai, 20 minučių – simuliatorių pilotai. Pirmoji finišą pasiekusi komanda etape laimės 1000 dolerių. Papildomi priziniai pinigai skiriami kvalifikacijos nugalėtojams ir viso čempionato laimėtojams.

Informacija „Autoeventus”


Į viršų ↑
loading