„Dream 2 Drive“ lenktynių talentų ieškos visoje Europoje

Pirmasis Baltijos šalių virtualių lenktynių čempionatas „Dream 2 Drive“ ketvirtą sezoną pradeda visoje Europoje. Dalyvauti galės visi sulaukę 14 metų: nuo užkietėjusių simuliatorių mėgėjų iki tikrų lenktynininkų. Greičiausias ir labiausiai lenktynėms pasiruošęs dalyvis taps pirmuoju Dream 2 Drive Europos virtualių lenktynių čempionu. Taip pat nugalėtojas gaus vietą „Dream 2 Drive“ vairuotojų rengimo programoje ir galimybę startuoti tikrose lenktynėse.

Iš svajonės į trasą

„Mūsų tikslas – išpildyti kuo daugiau svajonių lenktyniauti. Aišku, kelias tikrai nebus lengvas, nes šiemet čempionatas vyks visoje Europoje. Per pastaruosius tris sezonus simuliatorių lenktynininkai įrodė, kad tikrose trasose gali važiuoti veidrodėlis į veidrodėlį su patyrusiais profesionalais. Būtent dėl šios priežasties kviečiame dalyvauti visus. Greičiausias ir labiausiai fiziškai bei psichologiškai pasirengęs dalyvis taps „Dream 2 Drive“ vairuotojų rengimo programos dalimi. Net neabejoju, kad nugalėtojas galės dalyvauti tikrose lenktynėse jau šiemet“, – sako „Dream 2 Drive“ projekto įkūrėjas Tauras Tunyla. 

Nuo 2017 metų „Dream 2 Drive“ jau išpildė 3 svajones. Ankstesni čempionai Martynas Sidunovas, Domantas Ladauskas ir Tauras Gudinavičius pateko į tikrą lenktynių komandą ir laimėjo pirmuosius savo podiumus pagrindinėse Baltijos šalių lenktynėse. 

Labai arti realybės

„Dream 2 Drive“ čempionato kvalifikacija prasidėjo Lapkričio 2 dieną ir tęsis iki metų pabaigos. Dalyvauti galima iš savo namų arba artimiausio simuliatorių centro, naudojant WorldSimSeries.com platformą. Visi dalyviai važiuos tuo pačiu automobiliu – „Dream 2 Drive“ komandos „VW Scirocco GT24“ su naujais aerodinaminiais patobulinimais.

Projekto partneriai „3D Creative“ nuskenavo tikrą automobilį ir sukūrė skaitmeninę jo versiją. Todėl dabar komandos „VW Scirocco GT24“ ne tik savo išvaizda, bet ir dinamika atkartoja tikrą modelį. Inžinieriai, naudodami tikrus automobilio dinaminius duomenis, juos perkėlė į simuliatorių, todėl virtualiose trasose jis važiuoja beveik taip pat kaip tikrose. Net interjeras buvo atkurtas iki smulkiausių detalių. Tiesa, su šiuo modeliu nebus galima treniruotis ir jis bus atrakinamas tik kvalifikacijos metu.

Kvalifikacija vyks Zandvurto trasoje. Rezultatu bus laikomas greičiausių trijų iš eilės ratų vidurkis. Į kitą etapą pateks 100 greičiausių vairuotojų. Čia po 6 lenktynių bus išaiškinti 6 geriausi lenktynininkai, kurie pateks į finalą. Tačiau čia bus svarbiausia ne tik greitis. Dalyviai bus vertinami pagal savo fizinį ir psichologinį pasiruošimą bei įgūdžius tikroje trasoje.

Apie „Dream 2 Drive“

„Dream 2 Drive“ yra vairuotojų rengimo programa, kuri suteikia galimybes talentingiems vairuotojams siekti lenktynininko karjeros. Šiuo pagrindu kiekvienais metais yra organizuojamas virtualių lenktynių čempionatas, kurio nugalėtojas prisijungia prie „Dream 2 Drive“ talentų ir dalyvauja tikrose lenktynėse. 

Daugiau informacijos rasite dream2drive.lt


Į viršų ↑
loading