Lietuvos drago čempionato etapas išsikraustė į Lenkiją

Panašu, kad šiais metais lietuviško automobilių sporto padangėse – daug tautų draugystės pavyzdžių praktiškai visose disciplinose. Žiedinės lenktynės sezoną pradėjo kartu su įskaitinėmis Lenkijos čempionato varžybomis, rugsėjį žadami ralio mainai: į Elektrėnus atvažiuos būtent šios disciplinos mėgėjai, o štai gegužės  25-57 dienomis Lenkijoje įvyks antrasis Lietuvos drag čempionato etapas.

Pirmą kartą Lietuvos automobilių sporto istorijoje būtent dragas trumpam išsikrausto į kaimyninę Lenkiją, šiuo atveju, Biala Podlaska aerodromą. Tai – bene už 400 kilometrų nuo centrinės Lietuvos nutolęs miestelis su kone specialiai drago mylėtojams išpiltu plačiu ir lygiu aerodromo asfaltu. Lietuvos sportininkams, norintiems startuoti Lietuvos čempionato etape, startinis mokestis – vos 20 eurų, o norėję sudalyvauti ne tik Lietuvos varžybose, bet ir Lenkijos pirmenybių įskaitoje, papildomai nieko neturės sumokėti. Su kaimynais palenktyniavę ir savo galimybes palyginę Lietuvos sportininkai galės tikėtis ir revanšo: kaimynų sportininkai bus laukiami renginiuose Lietuvoje. Drago komiteto atstovų teigimu, planuojamas toli gražu ne vienas įskaitinis etapas kartu ir jau šiais metais išpuoselėta Lenkijos sportininkų technika išmėgins Lietuvos aerodromų betono tvirtumą.

Visi planuojantys dalyvauti šiame etape kviečiami bendra sportine kolona pajudėti iš Kauno penktadienį, gegužės 25 dieną, o paskutinę minutę sugalvoję dalyvauti ir nespėję užsiregistruoti el paštu puchar@pro-race.pl, tą galės padaryti ir vietoje.

Daugiau informacijos apie kelionę, etapą ir tvarkaraštį lietuvių kalba – info@dragfest.lt.


Į viršų ↑
loading