LASF užuojauta Evaldo Čerškaus šeimai ir artimiesiems

evaldas cerskus

2017 m. gegužės 23 d. mirė Evaldas Čerškus (1936-03-30), Lietuvos inžinierius mechanikas, technologijos mokslų daktaras, docentas, visą savo gyvenimą aktyviai dalyvavęs Lietuvos automobilių sporto visuomeninėje veikloje.

Lietuvos automobilių sporto visuomenė neteko veiklaus entuziasto, puikaus organizatoriaus, aktyvaus teisėjo ir daugybę apdovanojimų pelniusio automobilių sporto varžybų dalyvio.

Skaudžią netekties valandą Lietuvos automobilių sporto federacija nuoširdžiai užjaučia Evaldo Čerškaus žmoną, sūnų ir visus artimuosius.

Evaldas Čerškus pašarvotas Ringauduose, netoli Tabariškių kapinių esančioje šarvojimo salėje.

Atsisveikinti su velioniu galima 2017 m. gegužės 26 d. (penktadienį) nuo 12:00 iki 20:00 val.

Laidotuvės vyks 2017 m. gegužės 27 d. (šeštadienį) 12:00 val. Tabariškių kapinėse.

Evaldas Čerškus

1936 metų kovo 30 dieną gimęs Evaldas Čerškus ne tik organizavo ir teisėjavo įvairiuose Žemės ūkio universiteto bei tarptautinėse automobilių sporto varžybose, bet 1995-2001 m. buvo išrinktas Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) viceprezidentu, taip pat buvo LASF teisėjų komiteto pirmininku, apeliacinio teismo nariu, kitų sporto šakų komiteto nariu, senjorų komiteto nariu. 1980 m. jam buvo suteikta Nacionalinė teisėjo kategorija.

Evaldas Čerškus visuomet į savo kaip teisėjo ar varžybų organizatoriaus pareigas žiūrėdavo labai atsakingai ir kruopščiai, visuomet sportininkų, organizatorių buvo gerbiamas ir mylimas.

Nuo 1985 metų Evaldas Čerškus aktyviai dalyvavo Lietuvos automobilių sporto kalėdiniuose ir velykiniuose slalomuose, visada užimdavo prizines vietas, taip pat visuomet padėdavo teisėjauti.

Nuo 1996 metų E. Čerškus pradėjo aktyviai dalyvauti veteranų raliuose, tokiuose kaip automobilių raliai „Aplink Lietuvą“, „Kauno ruduo“ su savo įsigytų retro automobiliu VOLGA GAZ 21. Į šias varžybas susirinkdavo kolegos iš daugelio šalių (Vokietijos, Lenkijos, JAV, Rusijos, Izraelio, Baltarusijos, Estijos, Lenkijos), bet nežiūrint į tokią didelę konkurenciją, Evaldas visuomet iš šių varžybų išvažiuodavo su nugalėtojo taure arba apdovanojimu savo klasėje.

Už savo nuoširdų ir sąžiningą darbą, aktyvią veiklą populiarinant automobilių sportą Lietuvoje jis keletą metų iš eilės būdavo apdovanojamas Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės atminimo medaliais, Lietuvos automobilių sporto federacijos atminimo medaliais, diplomais, padėkos raštais, sveikinimais.

 

Lietuvos automobilių sporto federacija

Lietuvos automobilių klubas

Lietuvos Porsche klubas

Tarptautinė automobilių sporto veteranų asociacija


Į viršų ↑
loading