LASF pozicija dėl žiniasklaidoje pasirodžiusios informacijos

Reaguodami į žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją apie dabartinį LASF prezidentą, Saulių Girdauską, norime pareikšti oficialią Lietuvos Automobilių Sporto Federacijos poziciją.

Norime pabrėžti, kad Lietuvos automobilių sporto federacijos valdymo organai jokiais būdais neteisina prezidento veiksmų ir fakto, aprašyto žiniasklaidos pranešimuose. Mes gerbiame ir esame tik už švarų ir saugų automobilių sportą, tarptautinio automobilių sporto kodekso normas, Lietuvos automobilių sporto kodeksą, automobilių sporto etikos normas bei Lietuvos Respublikos įstatymus.

Vienas iš pagrindinių LASF prioritetų ir strateginių krypčių yra saugaus eismo skatinimas ir įvykių kelyje prevencija. LASF smerkia ir tikrai netoleruoja bet kokių neleistinų veiksmų, sėdint už vairo ar esant kelyje. Tai galioja kiekvienam eismo dalyviui be jokių išimčių.

Mes smerkiame bet kokį mūsų bendruomenės narių įstatymų pažeidimą ir taikome visiems vienodus reikalavimus, tinkamai atstovaujant automobilių sportą. Norime pabrėžti, kad Lietuvos automobilių sporto federacija dirba automobilių sporto labui bei automobilių sporto bendruomenei ir lygiai taip pat, kaip ir visa bendruomenė, esame nusivylę susiklosčiusia situacija.

S. Girdausko sprendimo dėl šio įvykio lauksime artimiausiu metu, tai yra pačio prezidento atsakomybė ir sprendimas. Oficialiai susidariusią situaciją bus galima spręsti kovo 21 d. vyksiančiame LASF tikrųjų narių suvažiavime, kurio metu LASF tikrieji nariai galės išreikšti nuomonę dėl pasitikėjimo Sauliumi Girdausku ir spręsti tolimesnės veiklos automobilių sporto federacijoje klausimą. Visa tvarka yra aprašyta LASF įstatuose.

Atsiprašome visos savo bendruomenės už susiklosčiusią situaciją. Linkime stiprybės ir susitelkimo visai Lietuvos automobilių sporto bendruomenei.


Į viršų ↑
loading