Į Vilkyčius sugrįžta tarptautinės ralio kroso varžybos

Jau birželio 30 ą dieną, sekmadienį Vilkyčių automobilių sporto komplekse įvyks trečiasis Latvijos ir Lietuvos ralio kroso čempionato etapas. Jo metu prie starto
stos gausus būrys sportininkų iš visų trijų Baltijos šalių. Šios varžybos bus pirmosios iš dviejų numatytų mūsų šalyje, Vilkyčiuose. Prieš porą savaičių Vilkyčiuose nugriaudėjo įspūdingas ir didžiules žiūrovų minias sutraukęs Europos automobilių kroso čempionato etapas. Tačiau čia tyla ir ramybė ilgai nevyraus, kadangi jau birželio 30 ą dieną autokroso discipliną čia pakeis ralio kroso varžybos. Į Vilkyčių automobilių sporto kompleksą rinksis Latvijos ir Lietuvos ralio kroso čempionato dalyviai, kurių čia lauks trečiasis sezono etapas. Prieš tai du kartus lenktynininkai varžėsi Latvijoje Bikerniekų ir Baroni trasose.

Kaip teigia trečiojo etapo organizatorius Kazimieras Gudžiūnas, pasiruošimas varžyboms vyksta sklandžiai, o trasa varžyboms yra paruošta jau dabar.

„Varžybos galėtų vykti nors ir rytoj, nes viskas jau yra paruošta. Žvyrinės atkarpos danga buvo tvarkoma nieko nelaukiant iš karto po Europos autokroso čempionato
varžybų, todėl trasos būklė yra ideali. Asfaltinė dalis jokių darbų nereikalavo. Tereikėjo tik nušluoti dulkes. Šiame etape dalyvių lauks standartinė „Joker“ rato konfigūracija . Kitam etapui keisis trajektorija, o šįkart dalyviai važiuos taip, kaip visuomet būdavo įpratę važiuoti mūsų trasoje. Laukia tikrai įdomios varžybos, todėl kviečiame visus žiūrovus atvykti stebėti šias lenktynes. Bus tikrai daug veiksmo ir azartiškos kovos“, sakė ASK „Vilkyčiai“ vadovas Kazimieras Gudžiūnas.

Šioms varžyboms ruošiasi ir varžybų organizatoriaus anūkas Valdas Mikužis. Jis čia startuos su „Renault Twingo“ automobiliu. Kaip tvirtina lenktynininkas, iki šių varžybų jo laukia dvi intensyvios savaitės treniruočių. Šią savaitę sportininkas tobulins įgūdžius Estijoje, o jau kitą savaitę suks ratus ir šlifuos trajektorijas Vilkyčių automobilių sporto komplekse. Kaip tvirtina lenktynininkas, nors Vilkyčių automobilių sporto kompleksas jo namų trasa, tačiau bent jau pastaraisiais metais namų sienos jam nepadėjo. Tąkart jį stabdė kontaktai su varžovais. Va l das Mikužis teigia, kad šįkart mėgins išvengti kontaktinės kovos su varžovais ir savo pasirodymą vainikuoti finišu kuo aukštesnėje pozicijoje.

„Šią savaitę treniruosimės Estijoje, o vėliau jau Vilkyčiuose. Bandysime treniruotis, ieškoti tų dar nerastų sekundžių. Ruoštis reikia blogiausiam, sunkiausiam scenarijui. O jei bus geriau, tai bus šaunu. Svarbu, kad nepasikartotų praėjusių metų reikalai. Pernai ir viename, ir kitame etape Vilkyčiuose turėjau daug kontaktų. Atrodytų, kad namų trasoje turėtų būti lengviau, bet niekada taip nebūna. Automobilis jau paruoštas. 
Automobilis jau paruoštas. Daug darbo nebuvo, nes techninių problemų lemų praėjusiame praėjusiame etape etape neturėjome. Sutvarkėme tik kosmetinius pažeidimus, atnaujinome dizainą“, neturėjome. Sutvarkėme tik kosmetinius pažeidimus, atnaujinome dizainą“, – sakė Valdas Mikužis. 

Daugiau informacijos apie artėjančias Latvijos ir Lietuvos Daugiau informacijos apie artėjančias Latvijos ir Lietuvos ralio kroso čempionato etapo Vilkyčiuose varžybas galima rasti ralio kroso čempionato etapo Vilkyčiuose varžybas galima rasti organizatorių organizatorių „Facebook“ puslapyje.


Į viršų ↑
loading