2018 m. FIA Europos automobilių ralio kroso čempionato etape R. Baciuška užėmė 4 vietą

Balandžio 14-15 dienomis Barselonoje vyko pirmasis 2018 m. FIA Pasaulio ir Europos ralio kroso čempionato etapas. Varžybose tarpusavy dėl podiumo kovojo „Super1600″ ir „SuperCar” Europos ralio kroso čempionato įskaitų sportininkai ne tik iš viso pasaulio, bet ir Lietuvos. „Super1600″ įskaitoje varžėsi lietuvaitis Rokas Baciuška, o „SuperCar” įskaitoje — Paulius Pleskovas.

30704948_1839986116041178_2749970360223924224_o

R. Baciuška „Super1600″ įskaitoje užėmė 4-ąją vietą, o finaliniame važiavime tik 0,7 sek. atsiliko nuo 3 vietoje finišavusio vengro Gergely Marton. Šios įskaitos pirmoji vieta teko Latvijos sportininkui Arčiui Baumaniui.

Po pirmo etapo, R.Baciuška surinko  18 čempionatinių taškų ir „Super1600″ klasėje užima 4 vietą.

Visi Super1600 įskaitos rezultatai.

30714348_1839985759374547_4179598792187707392_o

P. Pleskovas „SuperCar” įskaitoje užėmė 16 vietą. Šioje įskaitoje varžybose Barselonoje nugalėjo latvis Reinis Nitiss.

Po pirmojo etapo, P.Pleskovas surinko 1 čempionatinį tašką ir „SuperCar” klasėje užima 16 vietą.

Visi SuperCar įskaitos rezultatai.

Sekantis FIA Pasaulio ir Europos ralio kroso čempionatų etapas vyks balandžio 28-29 dienomis, Portugalijoje. Šiame etape  Europos ralio kroso čempionato etape varžysis tik Super1600 įskaitos sportininkai, tarp jų ir lietuvis Rokas Baciuška.