LASF struktūra

LASF Sporto šakų komitetai 2017 copy

LASF TARYBA

  • LASF prezidentas – Romas AUSTINSKAS
  • LASF Tarybos narys, viceprezidentas – Jonas DEREŠKEVIČIUS
  • LASF Tarybos narys, viceprezidentas – Vladas PLESKOVAS
  • LASF Tarybos narys, viceprezidentas – Dainius MATIJOŠAITIS
  • LASF Tarybos narys, viceprezidentas – Žilvinas SAKALAUSKAS

SEKRETORIATO STRUKTŪRA

  • LASF prezidentas – Romas AUSTINSKAS Tel:. +370 698 23934 el. paštas: romas.austinskas@lasf.lt
  • Generalinė sekretorė-teisininkė – Renata BURBULIENĖ, Tel. +370 65677724 el. paštas: renata.burbuliene@lasf.lt
  • LASF projektų vadovas –  Tadas VASILIAUSKAS Tel:. +370 688 22306 el. paštas: tadas.vasiliauskas@lasf.lt
  • LASF administratorė – Indrė VEČERSKIENĖ Tel/ fax.:. +370 37 350026 , 8-615 46710 el. paštas: lasf@lasf.lt
  • LASF finansininkė – Svetlana KNIURIENĖ Tel:. +370 37 350026, el. paštas: buhalterija@lasf.lt

APELIACINIS TEISMAS

Pirmininkas – Andrejus SAVČENKO

       Arbitrai:

  • Aleksandras Remiševskis
  • Darius Matulis
  • Giedrius Čenkus
  • Andrius Tiknius
  • Rokas Lipeikis
  • Saulius Jodeika
  • Evaldas Čirba
  • Gediminas Maškauskas
  • Ramūnas Vaitkūnas
  • Eidmantas Nekrošius
  • Rimantas Volungevičius
  • Saulius Jurgelėnas
  • Miglė Žalnierukynienė

LASF ETIKOS IR DRAUSMĖS KOMISIJA

  •  Pirmininkas - Kazimieras VASILIAUSKAS
  • Pirmininko pavaduotojas – LEONAS VEDEIKIS

Komisijos nariai:

  • Arūnas Strumskis
  • Artūras Pakėnas
  • Darius Matulis

LASF REVIZIJOS KOMISIJA

  • Pirmininkė - Neringa SIMSON

Komisijos nariai:

  • Agnė Vičkačkaitė-Lauciuvienė
  • Mantas Babenskas

ŽIEDO KOMITETAS

  • Pirmininkė – Inga JUŠKEVIČIŪTĖ
  • Pirmininkės pavaduotojas – Haris ALEKSANDRAVIČIUS

Komiteto nariai:

  • Kristijonas Vaičys
  • Remigijus Antanavičius
  • Mindaugas Boguševičius
  • Marius Mikuševičius

LASF SPORTO SENJORŲ KOMITETAS

  • Pirmininkas – Evaldas TORRAU.

Komiteto nariai:

  • Stasys Brundza
  • Aleksandras Remiševskis
  • Vidmantas Petronis
  • Gediminas Maškauskas
  • Ringaudas Statnickas
  • Sigitas Januška

RALIO KOMITETAS

  • Pirmininkas  – Donatas LIESIS.
  • Pirmininko pavaduotojas – Žilvinas JURŠYS

Komiteto nariai:

  • Audrius Gimžauskas
  • Vaidotas Žala
  • Remigijus Bilevičius
  • Saulius Stanaitis
  • Gražvydas Smetonis

KROSO KOMITETAS

  • Pirmininkas – Kazimieras GUDŽIŪNAS
  • Pirmininko pavaduotojas – Ramūnas VAITKŪNAS

Komiteto nariai:

  • Zenonas Sinkevičius
  • Saulius Žunda
  • Egidijus Česnelis
  • Arvydas Galinis
  • Algirdas Bilevičius

TECHNINIŲ REIKALAVIMŲ KOMITETAS

  • Pirmininkas – Egidijus JANAVIČIUS
  • Pirmininko pavaduotojas – Mindaugas BOGUŠEVIČIUS

Komiteto nariai:

  • Saulius Stanaitis
  • Arvydas Galinis
  • Ričardas Griška
  • Deivis Zamalaitis
  • Andrius Tiknius

SAUGAUS VARŽYBŲ ORGANIZAVIMO KOMITETAS

  • Pirmininkas – Remigijus ANTANAVIČIUS
  • Pirmininko pavaduotojas – Romualdas MAŽUOLIS

Komiteto nariai:

  • Algirdas Bilevičius
  • Remigijus Bilevičius
  • Andrius Efimenko
  • Karolis Augustauskas
  • Egidijus Česnelis
  • Vidmantas Eigelis
  • Arturas Gailius

4X4 KOMITETAS

  • Pirmininkas – Gediminas GRIGAITIS
  • Pirmininko pavaduotojas – Arnas SAPLYS

Komiteto nariai:

  • Laimonas Žižmaras
  • Vaidotas Paškevičius
  • Romualdas Mažuolis
  • Deivis Zamalaitis
  • Darius Matulis

DRIFT’O KOMITETAS

  • Pirmininkė  – Gabija PAUKŠTYTĖ
  • Pirmininkės pavaduotoja – Odeta DUBRAITĖ

Komiteto nariai:

  • Darius Jurčiukonis
  • Emilija Paliulytė
  • Karolis Augustauskas
  • Egidijus Janavičius
  • Vaiva Šlėderienė

TEISĖJŲ KOMITETAS

  • Pirmininkas – Šarūnas LIESIS
  • Pirmininko pavaduotojas – Gražvydas SMETONIS

Komiteto nariai:

  • Marius Mikuševičius
  • Saulius Stanaitis
  • Algirdas Bilevičius
  • Darius Matulis
  • Stanislovas Aukštkalnis
  • Gintautas Laukys
  • Vaiva Šlėderienė

KITŲ SPORTO ŠAKŲ KOMITETAS

  • Pirmininkas – Silverijus LAPĖNAS
  • Pirmininko pavaduotojas – Gintautas FIRANTAS

Komiteto nariai:

  • Rimantas Volungevičius
  • Povilas Bonkevičius
  • Romualdas Mažuolis
  • Egidijus Janavičius
  • Saulius Stanaitis

DRAG’O KOMITETAS

  • Pirmininkas –  Jonas ŽYDELIS
  • Pirmininko pavaduotojas – Grėtė ŠTIKELYTĖ

Komiteto nariai:

  • Aivaras Rudzis
  • Vaidas Morkūnas
  • Andrius Efimenko
  • Andrius Tiknius
  • Gintautas Laukys


Į viršų ↑